DE / EN

Rodzinna szwalnia Patryka i Edytki

Pełna kolorowych ścinków i przyjaznej, rodzinnej atmosfery - taka jest niewielka szwalnia pod Krakowem. To właśnie tam trafiają afrykańskie i indonezyjskie batiki, a także polskie bawełny - materiały, z których tworzymy dla Was sukienki, spódniczki i inne KOKO ubrania.

Trafiają one w doświadczone ręce krawieckiego zespołu p. Edytki i Patryka. P. Edytka to krawcowa w wieloletnim stażem, która na wylot zna tajniki swojego zawodu. To ona doradza nam, tworzy formy naszych ubrań i potrafi godzinami dyskutować z nami na temat nowych kolekcji, które zawsze wymagają wielkiej burzy mózgów.

Nieocenioną pomocą p. Edytki jest jej córka Ela, którą najczęściej można spotkać skupioną nad maszyną i Patryk, który ukończył szkołę projektowania ubioru, a szycie jest jego wielką pasją. I to czuć! Patryk, jedyny mężczyzna w zespole, jest wulkanem energii i nawet w Sylwestra potrafi zasiąść do maszyny i uszyć dla nas (i dla Was) kilkanaście kombinezonów :) Milo swojego młodego wieku Patryk to nie tylko świetny krawiec, ale ma na dodatek smykałkę do zarządzania zespołem i firmą.

Na pozostałych maszynach pracują starsze i młodsze krawcowe, które co tydzień znikają na górnym piętrze domu, korzystając z usług masażysty :) Jak mówi p. Edyta: ''O dobrych pracowników należy zadbać.'' Zgadzamy się w 100% i z uśmiechem i radością przyglądamy się, jak szwalnia się rozwija!

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW