DE / EN

OEKO-TEX

OEKO-TEX

 

TWOJA NIEZALEŻNA GWARANCJA, ŻE GOTOWY PRODUKT KOKOworld JEST W 100% W PORZĄDKU.

 

Oeko-Tex Standards 100 kompleksowo zajmuje się kwestią ekologii w produktach odzieżowych i wykrywa wszelkie szkodliwe substancje obecne w przetworzonych tekstyliach, które są przeznaczone do kontaktu z konsumentami.

 

OEKO-TEX

 

 

WYZWANIA

 

ROZWIĄZANIA

NIEWIDZIALNE ŚLADY SUBSTANCJI CHEMICZNYCH

 

Stosowanie substancji chemicznych na jakimkolwiek etapie w łańcuchu dostaw powoduje, że gotowe produkty zawierają szkodliwe substancje. Są one niewidoczne dla oka, przez co nie zawsze jest jasne, czego należy unikać.

 

CERTYFIKOWANA PRODUKCJA

 

GOTS i EU Ecolabel dają pewność, że produkty KOKOworld są wykonane z bawełny organicznej i że podczas produkcji nie użyto żadnych toksycznych substancji chemicznych.

ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO KONSUMENTÓW

 

Jednym z najczęszczych sposobów, w jaki szkodliwe substancje dostają się do naszego organizmu jest noszenie odzieży. Przeciętnie  ubranie zakrywa 80-90% naszego ciała przez całą dobą.

 

 

100% OK

 

Oeko-Tex sprawdza gotowy produkt pod kątem wszelkich szkodliwych substancji i dzięki temu jest Twoja niezawodną gwarancją, że produkty KOKOworld są w rzeczywistości w 100% w porządku!

 

PRAĆ, PRAĆ, PRAĆ

 

Przed założeniem nowego ubrania należy je wyprać przynajmniej raz, a najlepiej cztery razy, aby pozbyć się wszystkich niebezpiecznych substancji chemicznych.

 

GOTOWE DO NOSZENIA

 

Ponieważ produkty KOKOworld są pozbawione wszelkich szkodliwych substancji chemicznych, nie musisz prać swoich nowych ubrań przed użyciem. Są w 100% ok. Są w 100% gotowe do noszenia!

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">