DE / EN

Nasze kolekcje

Kolekcja Seaside24
Kolekcja WovenStories24
Kolekcja fall-winter
Kolekcja Sahara
Kolekcja Fuego
Kolekcja figure it out
Cosmication
junglee.jpg
limited.jpg
fairaway-fw-2122.jpg
fairaway.jpg
citizen-fw-221.jpg
citizen-ss-20.jpg

Moda ekologiczna, etyczna marka odzieżowa, kolekcja Fairtrade  – witaj  w KOKOworld

Jeśli od dawna szukasz etycznej marki odzieżowej, która eko materiały i bezpieczną produkcję połączy z nieszablonowymi projektami – dobrze trafiłaś. Witamy Cię w KOKOworld. Szyjemy ubrania, które wyróżniają się oryginalnymi rozwiązaniami, solidną jakością i bliskością naturze. Myślisz o zbudowaniu odpowiedzialnej szafy i stworzeniu w niej kolekcji w duchu ekologicznej mody? Rozgość się i zobacz, co przygotowaliśmy. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie.

Odpowiedzialna i ekologiczna moda, która wspiera w odważnym ruszaniu w świat

Nasze klientki lubią mówić o sobie „KOKOszki”. W tej nazwie kryje się to, czym żyją na co dzień: chęć doświadczania nowego, rozkochanie w przygodach, siła do odważnego stawania po stronie wyznawanych wartości. Eko kolekcje tworzymy z myślą o nich.

Transparentność i odpowiedzialność to podstawowe założenia odpowiedzialnych kolekcji

Kolekcje, które tworzymy dla KOKOszek i ich bliskich, powstają w duchu Fair Trade: szyjemy z odpowiedzialnych materiałów, weryfikujemy warunki, w jakich ubrania KOKOworld tworzą pracownicy szwalni, jesteśmy transparentni. Mamy kolekcję z certyfikatem Fairtrade. Polska etyczna marka odzieżowa? To właśnie my! Wierzymy, że poprzez dawanie dobrego przykładu sprawimy, że w przemyśle modowym w końcu nastąpi rewolucja.

Zamienniki konwencjonalnych materiałów i Zero Waste Department – wiemy, jak tworzyć modę eko

W naszych kolekcjach stawiamy na rozwiązania, które przywozimy wprost z targów mody odpowiedzialnej lub tworzymy je, słuchając Waszych oczekiwań. Konwencjonalne materiały zamieniamy na ich bezpieczniejsze dla środowiska odpowiedniki. Wybieramy TENCELTM i wiskozę EcoVeroTM. Nie dopuszczamy do marnowania surowców! Maksymalnie wykorzystujemy to, co już stworzyliśmy, korzystając z zasobów naszej planety. Ścinki produkcyjne umieszczamy w nowych projektach. Tworzymy z nich niebanalne dodatki i ciekawe akcesoria. Dzielimy się również materiałami, przeznaczając je na różnego rodzaju akcje społeczne. Śmiejemy się wtedy, że na pokazach mody powinna być doceniona taka właśnie eko kreatywność.

Odpowiedzialna moda – przykład idzie z góry

Dlaczego tworzenie mody w duchu Fair Trade jest dla nas tak ważne? Bo wierzymy, że dobry przykład jest najlepszą inspiracją do wprowadzania zmian. Chcemy poprzez modne, barwne i ciekawe ubrania pokazywać, że odpowiedzialna moda nie musi być nudna. A zrównoważone wybory wcale nie są trudne: wymagają tylko inicjatywy. Edukujemy, wyjaśniamy, tłumaczymy, przygotowujemy wpisy do naszego KOKOworld MAGAzine, udzielamy wywiadów, bo wierzymy, że za świadomymi decyzjami stoi wiedza. Cieszymy się, że wokół etycznej marki, jaką bez dwóch zdań jest KOKOworld, skupiamy świadome kobiety – KOKOszki, które chcą tworzyć świat bardziej fair.

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">