DE / EN
KOKO SUPPORT 01.12.2017

Joga i łączność - YogaToBe z Anną Wulf-Boulgakovą

87/7d/41aa900f814eebe7594ce83e969d.jpeg

Dobrze wiece, że chętnie spędzamy nasz czas aktywnie. Wiecie też na pewno, że szczególnie uwielbiamy jogę. :) Chętnie wspieramy osoby, które wyznają podobną filozofię życiową i realizują swoje pasje. Dlatego bardzo się cieszymy, że możemy Wam przedstawić YogaToBe!

YogaToBe istnieje od 2006 roku. Założycielką jest Anna Wulf-Boulgakova, która w późnych latach 90. w pogoni za wielką miłością udała się do Niemiec, dokąd zabrała ze sobą swoją ukochaną Moskwę w sercu.

 

Joga KOKOworld

 

Przeprowadzka do Niemiec była pierwszym wielkim przełomem: bez znajomości języka, ukształtowanego charakteru czy pomysłu na życie, Anna czuła się jak rzucona na głęboką wodę. Z początku wszystko było dla niej nowe, ekscytujące i biurokratyczne do granic absurdu. Anna chciała tylko jednego: możliwie jak najszybciej mówić po niemiecku bez akcentu i się nie wychylać. Wszystko co rosyjskie i obce, miało zniknąć za kurtyną dopasowania.

Drugi duży przełom nadszedł wraz z otwarciem szkoły jogi w Hamburgu w 2001. Dla Anny był to czas, w którym zredefiniowała swój kierunek. Pomimo ukończenia studiów z zakresu angielskiej i rosyjskiej filologii na Uniwersytecie w Hamburgu, Anna postanowiła związać się z jogą na stałe, aby przekazywać osobom dookoła siebie uniwersalną i ponadczasową wiedzę i filozofię jogi.

Słowo YOGA w języku sanskryt oznacza "połączenie", "połączyć". W ten sposób godzina spędzona na macie do jogi oznacza dla Anny coś więcej niż ćwiczenia. To także filozofia życia. Anna zawsze zaczyna od siebie: jeśli mowa o praktyce, o odżywianiu, minimalistycznym stylu życia czy też zrównoważonej konsumpcji... Zawsze chodzi o połączenie człowieka z własną egzystencją i połączenie między ludźmi na całym świecie: nie gra roli to, gdzie ktoś żyje, jaki ma kolor skóry i czym się zajmuje w życiu. Wszyscy jesteśmy ze sobą powiązani. Zawsze chodzi o wielką Całość, o zdrowie naszej planety, na które każdy z nas ma wpływ poprzez to, w jaki sposób żyje.

 

 

Joga w KOKOworld

 

W związku z tym, bardzo Annę cieszy, że coraz więcej zrównoważonych i odpowiedzialnych marek odzieżowych, takich jak KOKOworld, zdobywa większy rozgłos.

Ubrania KOKOworld są nie tylko ponadczasowe i szykowane, ale są też tworzone z ekologicznych materiałów, są szyte w małych, lokalnych szwalniach i posiadają elementy z przepięknych, ręcznie wytwarzanych, batików z Afryki i Indonezji. Dzięki uczciwym partnerstwom, które KOKOworld zawiera z twórcami matriałów, rodzinne warsztaty na miejscu mogą zapewnić sobie byt i cieszyć się z tego, że część ich kultury i tradycji zostanie też dostrzeżony w zachodnim świecie. I tu znów powracamy do tematu "łączenia się"...

mówi Anna.

Wszystkie te aspekty należą dla Anny do stylu życia płynącego z jogi. O tym wszystkim opowiada na swojej stronie, na zajęciach i na warsztatach. Wszystko jest YOGA!

 

Ćwicz jogę z KOKOworld

 

Trzymamy kciuki za Annę i cieszymy się, że możemy współpracować z tak ciekawymi osobami! Jeśli realizujesz swoją pasję i myślisz, że Twoja filozofia dobrze pasuje do naszej, koniecznie do nas napisz!koniecznie do nas napisz!

 

 

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">