DE / EN
KOKO SUPPORT 21.07.2017

KOKOworld na Berlin Fashion Week

5b/ca/9388f58eff0c50f10a7ad26370e8.jpeg

 

Na początku lipca mieliśmy zaszczyt brać udział w największych targach poświęconych etycznej modzie w Europie - Ethical Fashion Show w ramach Berlin Fashion Week! Wybraliśmy się tam, aby zaprezentować odwiedzającym nasze podejście do odpowiedzialnej mody oraz zapoznać się z innymi wystawcami, a także porozmawiać z bloggerkami i dziennikarzami. Szybko okazało się, że nasze ubrania - w szczególności sukienka Safari oraz różowe spodnie Culotte - wzbudzają niemały zachwyt, a filozofia stojąca za naszą marką, jak i nasz sposób produkcji - powszechne uznanie. Nasz wyjazd na targi w Berlinie zaowocował wieloma ciekawymi spotkaniami i rozmowami, licznymi nowymi znajomościami, jak i mnóstwem nowych inspiracji!

 

KOKOworld pomaga

 

Na Ethical Fashion Show wszystko kręci się wokół etycznej mody - wielu wystawców używa wyłącznie materiałów organicznych lub pochodzących z recyklingu. Nawet woda i kawa były serwowane w kubkach wielokrotnego użytku! Wszyscy odwiedzający wykazywali się ogromną wiedzą i świadomością, wiele osób z daleka rozpoznawało materiały batikowe czy ikat z Indonezji i pytało nas o pochodzenie naszych materiałów. Agata udzieliła nawet dłuższego wywiadu na temat używanych przez nas materiałów portalowi designmob, o ciekawe afrykańskie wzory, a także nasze ubrania z lnu, Tencelu i organicznej bawełny, dopytywały także Bina z StryleTZ, Marina z Beyond Fashion, Kim z Kim Goes Oeko, a Marina z ve-love przeprowdziła z Agatą wideo-wywiad, który już wkrótce ujrzy światło dzienne!

Wyjątkowym gościem była Leah, która przyleciała na targi aż z Namibii i... zakochała się w naszej sukience Safari! Leah jest projektantką mody i stara się promować etyczne podejście do mody w swoim kraju, chociaż niewiele osób słyszało tam o etyce w modzie. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o projektowaniu mody w Namibii, to czekajcie uważnie! Zapewniamy Was, że już wkrótce znowu usłyszycie od nas o Leah i jej przygodzie!

 

Ethical Fashion Show w Berlinie
Na zdjęciu Agata i Janek z Biną z bloga StryleTZ i Mariną z bloga ve-love oraz Marina z bloga Beyond Fashion

Pękamy z dumy, że KOKOworld jest już znane i rozpoznawalne! Nie spodziewaliśmy się, że tyle osób będzie chciało nas poznać osobiście i usłyszeć naszą historię. Nie spodziewaliśmy się też, że nasze ubrania znajdą się w podsumowaniach najlepszych stylizacji na Berlin Fashion Week! Zobaczcie sami TUTAJ i TUTAJ - po prostu musieliśmy się pochwalić!

Oprócz prezentowania naszych produktów, targi Ethical Fashion Show były też doskonałą okazją, aby poznać innych twórców Slow Fashion i zaczerpnąć ogrom inspiracji. To niesamowite, na ile sposobów można interpretować etyczną modę! Czy to buty tworzone z recyklingu i inspirowane rafą koralową, stroje kąpielowe z przetworzonych sieci rybackich, czy plecaki i torby wytwarzane z konopii. Takie marki jak Thokk Thokk, Hempage czy Bleed wyznaczają kierunek dla innych twórców i pokazują, że etyczna moda wcale nie musi być nudna!

 

 

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">