DE / EN
KOKO SUPPORT 16.03.2018

KOKOworld na Short Waves Film Festival

39/dc/9ba168eb18386e0cf6337563ed8c.jpeg

Nasze działania i projekty bardzo często inspiruje szeroko pojęta kultura - film, który nas zachwycił i nie możemy przestać o nim myśleć, muzyka, którą słyszymy za każdym razem jak przeglądamy zdjęcia z poprzednich wakacji czy obraz, którzy przywołuje niezapomniane wspomnienia. 

Jesteśmy także zanurzeni w kulturze dzięki wszystkim kreatywnym ludziom, z którymi współpracujemy na co dzień. To ich bezgraniczna wyobraźnia, talent i pasja składają się na wizerunek KOKOworld jaki znacie i kochacie. Z racji tego, że sztuka jest tak ciasno spleciona z naszym DNA postanowiliśmy zostać jednym z partnerów Festiwalu Short Waves, który odbędzie się 20-25 marca w Poznaniu. 

Jest to sieć filmowych wydarzeń, rozproszonych w miejskiej przestrzeni.Ich trzonem są pokazy konkursowe – zestawy filmów krótkometrażowych obejmujących pięć kategorii: Konkurs Międzynarodowy, Konkurs Polski, Dances with Camera, Urban View oraz Best of Ten. Short Waves Festival to także rozrywkowe filmowe pasma tematyczne, takie jak Comedy Shorts czy Hot Shorts, program fokusowy, a także nowatorskie wydarzenia audiowizualne. Jednym słowem, jeżeli tak jak my kochacie dobre kino nie może Was tam zabraknąć.

Dalsze informacje o festiwalu na stronie:
http://shortwaves.pl/


PS. Jeżeli uważnie się przypatrzycie dostrzeżecie, że prowadzące mają na sobie nasze KOKO kreacje

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">