DE / EN
KOKO SUPPORT 01.12.2016

KOKOworld w Niemczech!

68/a2/f5c20c3b4fcefe47860e540a5f2b.jpeg

Po wielu zapytaniach i długim procesie przygotowania stało się! KOKOworld wkracza na rynek niemiecki!

W Polsce działamy już od dobrych kilku lat, udało nam się wyrobić rozpoznawalną markę i przekonać do siebie wierne grono odbiorców. W międzyczasie wiele osób zza granicy zaczęło się interesować naszymi ubraniami. Zaczęliśmy się pojawiać na targach modowych za Odrą, a zainteresowanie tylko rosło. Otrzymywaliśmy coraz więcej zapytań od osób z Niemiec, które też chciały ubierać się w nasze wyjątkowe ubrania. Postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i tak zaczął się długi proces przygotowania, ale w końcu...

Z dumą możemy ogłosić, że ruszył nasz sklep kokoworld.de, specjalnie dla osób niemieckojęzycznych! KOKOworld się rozwija i podbija świat (na razie Europę, ale kto wie...)

Mamy nadzieję, że klienci z Niemiec docenią nasz trud włożony w przygotowanie sklepu specjalnie dla nich oraz niepowtarzalny charakter naszych ubrań i ludzi stojących za naszymi produktami. Nie od dziś wiadomo, że świadomość związana z odpowiedzialną konsumpcją w Niemczech jest wyższa, uważamy więc, że to idealne miejsce, aby postawić kolejny krok!

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">