DE / EN
KOKO PEOPLE 23.11.2016

Zwykłe-Niezwykłe: piosenkarka Ewa Novel

db/e4/aa09024019f6565c99ae8c0301dd.jpeg
"Spełniajcie swoje marzenia i nie poddawajcie się nawet, jeśli po drodze do celu spotkacie wiele przeciwności. My kobiety jesteśmy silne! Nigdy nie jest za późno aby pójść za marzeniami!!!" przekonuje bohaterka akcji Zwykłe-Niezwykłe, Ewa Novel."

Usiądźcie wygodnie i posłuchajcie

 

KOKOworld: Czym się zajmujesz na co dzień?

Ewa: Jestem pedagogiem, arteterapeutą ale przede wszystkim wokalistką. Śpiewam w krakowskim zespole bluesowym Levi, polsko-ukraińskim ethno- jazzowym ShockolaD, duecie Novel & Wilk, współpracuję również z Antonim Krupą. Biorę udział również w innych projektach muzycznych ponieważ każde doświadczenie jest dla mnie niezwykle cenne.

 

Piosenkarka Ewa Novel w ubraniach KOKOworld

 

KOKOworld: Co daje Ci siłę, co Cię nakręca?

Ewa: Siłę daje mi przede wszystkim świadomość, że robię w życiu to co kocham. Staram się chwytać dzień i cieszyć się tym co ze sobą niesie. Siłę do działania dają mi podróże dzięki czemu wracam zawsze do domu z nowymi doświadczeniami i przemyśleniami, które mogę przelewać na papier w postaci tekstów piosenek.

 

KOKOworld: Jaka jest Twoja największa pasja i jak się zaczęła?

Ewa: Moją największą pasją jest śpiew, ale również taniec. Poprzez te aktywności mogę wyrażać siebie. Śpiew i taniec od zawsze towarzyszyły mi w życiu. Tak na poważnie rozpoczęłam naukę śpiewu na IV roku studiów pedagogicznych. Mogłoby się wydawać, że to dość późno jak na taki "zawód" jednak jak się coś prawdziwie kocha to się od tego nie powinno uciekać bo życie mamy tylko jedno.

 

Piosenkarka Ewa Novel w sukience KOKOworldKOKOworld: Co sprawiło, że właśnie KOKOkurtka Inbetween, KOKOtunika Navy Tube i KOKOnarzutka Blue Dove są Twoimi ulubionymi?

Ewa: Od kiedy poznałam markę KOKO zakochałam się dosłownie w tych ciuchach!!! Praktycznie każda rzecz skradła moje serce, a również mam słabość do mody szczególnie tej ethno. Jedną z moich ulubionych jest KOKOtunika Navy Tube jest mega wygodna i wspaniale prezentuje się nie tylko na scenie. KOKO bluzo-kurtka Inbetween jest dla mnie najfajniejszym odkryciem tej jesieni, ponieważ nie dość, że jest cieplutka a jestem strasznym zmarzluchem to jeszcze wspaniale i oryginalnie się prezentuje nie da się obok niej przejść obojętnie. Ciuszek KOKO, który króluje w mojej szafie to narzutka Blue Dove z którą się nie rozstaje i uwielbiam ją zestawiać z innymi rzeczami i tworzyć przez to ciekawy look!


KOKOworld: Absolutne no-go w Twojej szafie?

Ewa: Hmm.. to trudne pytanie, bo ubieram się w rzeczy, w których się dobrze czuję i wyglądam. Lubię eksperymentować i czasem poszaleć. W mojej szafie nie ma ciuchów, w których bym nie wyszła :)

 

 

Piosenkarka Ewa Novel w tunice KOKOworld

 

KOKOworld:  Jeśli mogłabyś wysłać w eter wiadomość do wszystkich dziewczyn świata, co byś im powiedziała?

Ewa: Spełniajcie swoje marzenia i nie poddawajcie się nawet jeśli po drodze do celu spotkacie wiele przeciwności. My kobiety jesteśmy silne! Nigdy nie jest za późno, aby pójść za marzeniami!!!
Produkty wykorzystane w sesji:

KOKO moda
Zobacz szczegóły
KOKO made in Poland
Zobacz szczegóły
Odzież damska w KOKOworld
Zobacz szczegóły
Navy Tube tunika
199.00 zł

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">