DE / EN
KOKO PEOPLE 20.10.2016

Zwykłe-Niezwykłe: tancerka i aktorka Ewa Berguła

9e/17/94159b881f214f353c2eb8bfc798.jpeg

Ewa Berguła - kobieta wulkan pozytywnej energii! Nie możemy się z Wam z nią nie podzielić, dlatego zaprosiłyśmy ją do naszej akcji Zwykłe-Niezwykłe. Zapraszamy do energetycznej lektury!

KOKOworld: Czym się zajmujesz na co dzień?

Ewa: Jestem kobietą pracującą (śmiech). Rano aktorką w objazdowymteatrze, wieczorem managerką Szkoły Tańca - Kontakt PrzestrzeńRuchu i Tańca w Krakowie. Uwaga! Lubię moją pracę!! (śmiech)

KOKOworld: Co daje Ci siłę, co Cię nakręca?

Ubrania KOKO
Ewa: Ludzie z którymi pracuję, których spotykam na drogach swojegożycia. Przyjaciele, rodzina, współpracownicy, goście naszejszkoły tańca... Taniec - nie tylko dlatego że pracuję w szkoletańca (śmiech). 
Aktorstwo! No i śpiew - nieustająco, zawsze iwszędzie - pod prysznicem w windzie na ulicy w bramach zprzyjaciółmi. Założyliśmy nawet grupę śpiewającą inaczej -Banda Furora, z którą koncertujemy z zapałem i za free - możecienas spotkać i usłyszeć w przejściach podziemnych, bramach,kościołach - generalnie w miejscach w których jest szczególnaakustyka (śmiech).
Aaaano i oczywiście MODA! Wymiany ciuchów z przyjaciółmi, lumpeksy -byle kolorowo i oryginalnie! Rzadko wybieram "normalny"sklep - jeśli już taki wybiorę musi mieć styl i duszę, którebędą współgrały z moim wnętrzem. Do takich sklepów z pewnościąmogę zaliczyć KOKOworld! Mieszkam w pobliżu, więc często tuwpadam, czasem żeby coś kupić, czasem żeby po prostu pooglądać,popatrzeć na Wasze ubrania i dodatki jak na dzieło sztuki!Uwielbiam! Te kolory i fasony! To jest mój styl.

KOKOworld: Jaka jest Twoja największa pasja i jak się zaczęła? 

Ewa: Największa pasja... Życie?! - Zaczęło się już jakiś czas temu(dłuższy niż krótszy). - Pewnej grudniowej nocy, w otoczeniuczołgów i powszechnej grozy (stan wojenny) i dostarcza mi wciążnowych powodów do zachwytu! (śmiech)
Moda KOKO

KOKOworld: Jeśli miałabyś wybrać Swoje dwa, ulubione KOKOprodukty, co by to było?

Ewa: Dwa???? Nie jest to możliwe! Każdy Wasz ciuch jest wyjątkowy,każdy chciałabym mieć! No dobra - ostatnio zakochałam się wgranatowej bluzie z kominem!!! To mój numer jeden na wrzesień! Alekażda pora roku ma swoje "numery jeden". Całoroczniekocham Wasze alladynki - na miasto, na tango, w teren - na wycieczkę!Bo są kolorowe, stylowe a przede wszystkim wygodne!!! Etnicznesukienki, dodatki...!!! WSZYSTKO! (śmiech)

KOKOworld: Absolutne "must have" w Twojej szafie?

Ewa: Skórzana kurtka i czerwona spódnica do ziemi, bo ostatniokocham ten styl (ale moje "musty" często się zmieniają).(śmiech) Mam jeden ciuch, z którym się nie rozstaję zwłaszczapodczas wyjazdów - czarna długa sukienka, z której po odpowiedniejtransformacji mogę zrobić, co tylko zechcę i w jakim tylko styluchcę! Takie wszystko w jednym! - Grunt to wyobraźnia! (śmiech)

KOKOworld: Jeśli mogłabyś wysłać w eter wiadomość do wszystkich dziewczyn świata, co byś im powiedziała?

Ewa: Bądźcie sobą Dziewczyny! Wykorzystujcie na maksa swojąwyobraźnię. Bądźcie odważne w kreowaniu samych siebie i niebójcie się być WYJĄTKOWE! Aaaa i ubierajcie się w KOKO!Zaoszczędzicie sporo czasu na poszukiwanie swojego oryginalnegostylu - tam macie go na wejściu i w pakiecie do każdego ciuszka!(śmiech)
Tancerka i aktorka Ewa Berguła

 

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">