DE / EN
KOKO SUPPORT 14.11.2017

KOKOworld na Tropical Night

8a/26/2f5c81275611cf03f2618c617d9b.jpeg

KOKOworld KOKOcha kulturę afrykańską! Kochamy ją za jej bogactwo i różnorodność, które przejawia się w rękodziele, krajobrazie, a przede wszystkim...w rytmach! Dlatego z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie na imprezę Tropical Night, podczas której zorganizowaliśmy pokaz mody! Bo przecież moda i muzyka od zawsze idą ze sobą w parze!

W nocy, z 11 na 12 listopada można było muzycznie przenieść się w odległe, egzotyczne krainy. A to wszystko za sprawą jubileuszowej Tropical Night, które obchodziło swoje 5-lecie. Wydarzenie zaczęło się pokazem tańca afro oraz występem wokalistki R'n'B Cynthii, która wszystkich wprowadziła w dobry nastrój. A potem weszliśmy my i zaproszone na pokaz modelki. 

 

KOKO moda

 

Łącząc klimaty afrykańskie z polską aurą podczas pokazu zaprezentowaliśmy kolekcję letnią i jesienną - batikowe sukienki i hit tej jesieni bluzy hoodie. Wśród dwunastu stylizacji można też było zobaczyć unikatowe projekty, których ilość jest tak ograniczona, że można je będzie dostać tylko w naszym krakowskim sklepie autorskim.

A po pokazie, przyszedł czas na wodzirejów tej noc należała do  DJ Alain NCA i Gerard Guyzo. Przy wygrywanych rytmach bawiliśmy się do białego rana i nawiązywaliśmy nowe znajomości. Popularna wśród miłośników rytmów z kontynentu afrykańskiego impreza zawsze gromadzi Krakowian i odwiedzających Kraków z wszystkich stron świata!

I mamy nadzieję, że już wkrótce będziemy mogli Wam zaprezentować owoce tego wielokulturowego spotkania!

 

 

KOKO moda damska

 

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">