DE / EN
KOKO SUPPORT 09.11.2017

Open Eyes Economy - Międzynarodowy Kongres Ekonomii Wartości

f5/fb/4808c45f65d108be89623abe33e6.png

 

Listopad upływał będzie pod hasłem Sprawiedliwego Handlu nie tylko u nas w KOKOworld, ale także w całym Krakowie! Już 14 i 15 listopada Kraków na dwa dni stanie się światową stolicą społecznie odpowiedzialnej gospodarki i Fair Trade'u - a to za sprawą Międzynarodowego Kongresu Ekonomii Wartości Open Eyes Economy Summit. Idea konferencji zrodziła się z potrzeby dialogu w obliczu wyzwań stojących przed ludzkością. Kurczące się zasoby, zmiany klimatyczne czy niepokoje społeczne sprawiają, że musimy otworzyć nasze oczy i zastanowić się nad tym, jak zmieniać rzeczywistość na lepsze. Chcemy mieć wpływ na świat, w którym żyjemy i chcemy go świadomie współtworzyć. Żeby to osiągnąć, musimy rozmawiać. 

Dzięki OEES w jednym miejscu spotykają się osoby, które mają realny wpływ na naszą rzeczywistość. Ministrowie, politycy, biznesmeni, aktywiści, naukowcy, dziennikarze będą rozmawiać o rozwiązaniach prorozwojowych, dzięki którym będziemy żyć w lepszych miastach, będziemy mogli kupować od odpowiedzialnych dostawców. Właśnie dlatego ten kongres niesie ze sobą realną zmianę. Wśród prelegentów znajdą się takie osobistości jak poseł Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek, prezydent miasta Słupsk Robert Biedroń, Prezes Zarządu Fundacji WOŚP Jerzy Owsiak, założyciel i prezes zarządu Janusz Filipiak oraz liczni biznesmeni i aktywiści zza granicy. Słowem, wszyscy, którzy mają wpływ na rzeczywistość, w której żyjemy.

 

Prelegenci Open Eyes Economy

 

W tym roku organizatorzy OEES szczególną uwagę zwracają na temat Sprawiedliwego Handlu. Dlatego tym bardziej cieszy nas zaproszenie do wzięcia udziału w tak ważnym wydarzeniu! Założycielka KOKOworld, Agata Kurek, weźmie udział w kongresie, gdzie będzie miała okazję spotkać się z takimi osobami jak Przemysław Lutkiewicz, Wiceprezes Zarządu LPP, czy Dario Soto Abril, prezes Fair Trade International. Będzie to doskonała okazja do rozmowy o odpowiedzialnym łańcuchu dostaw i rozwiązaniach, które pozwalają markom odzieżowym i innym przedsiębiorstwom zachować uczciwe zasady współpracy z partnerami. 

 

Konferencja OEES

 

My już nie możemy się doczekać tych niezwykle ciekawych i inspiracyjnych dwóch dni! Na pewno będziemy się dzielić z Wami wrażeniami na bieżąco! Przygotowaliśmy też małą niespodziankę, aby bardziej zaakcentować naszą obecność na OEES - aby ją dostrzec, będziecie musieli przyjrzeć się pomysłodawcy i prowadzącemu OEES Mateuszowi Zmyślonemu ;) 

W zeszłym roku odwiedziliśmy Kongres i byliśmy pod wrażeniem wspaniałej organizacji, jak i poziomu merytorycznego dyskusji. Jesteśmy niesamowicie zaszczyceni zaproszeniem do grona tak wybitnych ekspertów i nie możemy się doczekać naszych spotkań i rozmów z innymi prelegentami na OEES - trzymajcie kciuki i czekajcie na nasze relacje! :)

 

Agata Kurek założycielka KOKOworld

 

W tym roku organizatorzy OEES poszli krok dalej i zapraszają także do udziału w festiwalu filmów Fair Trade, na którym będziecie mogli obejrzeć aż dwie nasze produkcje! Szczegóły tutaj.

To tylko jedno z wielu wydarzeń, które odbywają się w KOKOworld w ramach Fairtrade'owego Listopada - całą rozpiskę znajdziecie tutaj!

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">