DE / EN
KOKO INSIDE OUT 07.03.2017

Otwarcie sklepu KOKOworld - dziękujemy!

00/06/1a538b271e8229b9035251e55925.jpeg

2 warsztaty, 2 sesje energetycznych dźwięków od Novel & Wilk, kilkadziesiąt sztuk uplecionych bransoletek i pierścionków z naszą rękodzielniczką Maruną, kilkanaście wyćwiczonych pozycji jogi z Kasią, tańce do nocy, ciasta wegańskie i tarty, pyszny humus, kilkadziesiąt kubków kawy Fair Trade, ponad 100 sprzedanych KOKOubrań i ponad 1000 gości przez cały dzień.

Tak było w ubiegłą sobotę 4 marcana otwarciu naszego sklepu w nowej, odmienionej, większejprzestrzeni. I zapowiadamy, to nie koniec eventów w KOKOworld! Jakimwydarzeniom w naszym sklepie chcielibyście towarzyszyć? Wyślijcienam swoje pomysły na emilia@kokoworld.pl.

Serdecznie dziękujemy naszym partneromza umilenie tego dnia smakołykami i rarytasami:

Fundacji „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska za pyszną kawę,

Kasi Stryczniewicz za aromatyczną jogę,

Marunie za warsztaty recyklingowe, 

Szaremu Stołowi - Kuchni Wegetariańskiej za przepyszne ciasta,

duetowi Novel&Wilk za muzyczną energię, 

Hummus Amamamusi za niebiański humus,

Domowi Wina  "za małe co nieco dla pełnoletnich" i  Wam wszystkim za przybycie!

Jeszcze raz ślicznie dziękujemy i zapraszamy do lektury – tak otwarcie KOKoworld wspominamy my. A Wy?

Sylwia, specjalistka ds. sprzedaży i PR:

KOKOotwarcie – na początku byławalka z czasem: czy na pewno zdążymy ze wszystkimi przygotowaniamina czas? Późną nocą i z samego rana cała KOKOekipa wykańczała,dopieszczała, sprzątała nasze nowy sklep. Nie udało się bezmałego poślizgu, ale już kilkanaście minut po 10 sklep pachniałnowością, a ubrania przeglądało mnóstwo gości. Do przymierzalniustawiały się długie kolejki. Wśród gości można było słyszećsłowa zachwytu nad nowym miejscem i nową wiosenną kolekcją,uśmiechy, śmiechy i mnóstwo radości.

Do tego wszystkiego wszędzierozchodził się zapach kawy i pysznego jedzenia, które kusiłyniejednego przechodzącego obok szeroko otwartych i zapraszającychdrzwi.

Po południu rozpoczęły sięwarsztaty dla dzieci, które opływały w beztroski dziecięcy śmiechi radość z wykonanej własnoręcznie kolorowej biżuterii. Pointensywnych godzinach rękodzieła nadszedł czas na relaks dla mam.

Ćwiczenia jogi wraz z relaksacyjnymiolejkami zapachowymi – wtedy na chwilę nastał spokój, skupienieoraz nabieranie energii na więcej!

Kulminacyjnym wydarzeniem podczasotwarcia KOKOsklepu, był koncert Novel & Wilk – nie mogliśmywyjść z zachwytu nad głosem Ewy oraz umiejętnościami gitarowymiKuby! Tutaj już wszyscy pozwalali sobie na odrobinę szaleństwa –taniec, śpiew i wszechogarniająca radość!

Po tym wszystkim sen nigdy nieprzyszedł łatwiej. (śmiech)

Jan, specjalista ds. rynku niemieckiego:

Klientki od samego rana tłumnieprzybywały do nowego sklepu od pierwszych minut tworząc niesamowitaatmosferę. Po pierwszych zachwytach nad nowym miejscem przystępowałydo wybierania KOKOubrań z nowej kolekcji, przez co szybko utworzyłasię kolejka do przymierzalni. Klientki z uśmiechem jednak przykawie i pysznym cieście podziwiały dopracowany w najmniejszychdetalach wystrój cierpliwie czekając na swoja kolej. Po dokonaniuudanych zakupów nikt nie opuszczał jednak sklepu, ale zatrzymywałsię choć na chwilę na rozmowę z Agatą i reszta ekipy KOKOworld,nie szczędząc pochwal naszej nowej kolekcji i zachwycając sięnowym miejscem, które razem stworzyliśmy, a które na żywo wyglądajeszcze lepiej niż na wizualizacjach!

Otwarcie sklepu KOKOworld
Warsztaty podczas otwarcia sklepu KOKOworld
Ewa Novel na otwarciu sklepu KOKOworld
Otwarcie sklepu stacjonarnego KOKOworld

Po więcej zdjęć zapraszamy na naszego FB. 

 

 

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">