DE / EN
KOKO INSIDE OUT 04.05.2017

Znak jakości Trusted Shops

29/00/050cd03259db4ac043fb63d9a9d4.png

 

Od kilku miesięcy KOKOworld współpracuje z Trusted Shops - instytucją dbającą o prawa klientów. A co to oznacza dla Was? Że możecie u nas bezpiecznie i bez obaw kupować. :) Znak jakości Trusted Shops oznacza, że:

  • Nasz sklep internetowy przeszedł audyt sprawdzający warunki sprzedaży i ochronę praw klientów
  • Trusted Shops wskazało nam obszary w procesie zamówienia, które wymagały poprawy z naszej strony
  • Wprowadziliśmy niezbędne udogodnienia, aby Wasze zakupy były maksymalnie bezpieczne
  • Możecie sprawdzać opinie innych kupujących o naszym sklepie internetowym
  • Klienci mogą korzystać z ochrony kupującego zapewnianej przez Trusted Shops!

Zakupy u nas jeszcze nigdy nie były tak bezpieczne!

Dzięki Trusted Shops macie pewność, że jeszcze przed złożeniem zamówienia otrzymacie od nas wszystkie niezbędne informacje dotyczące kosztów (cen produktów, jak i kosztów dostawy), sposobów płatności, przewidywanego czasu dostawy oraz możliwości odstąpienia od umowy. Dajemy Wam także gwarancję, że przechowujemy tylko i wyłącznie te dane, które są niezbędne do zrealizowania zamówienia. 

 

Znak jakości Trusted Shops KOKOworld

 

Znak jakości Trusted Shops to rozpoznawalny w całej Europie znak gwarantujący najwyższy standard ochrony praw klientów. Ponad 20 000 sklepów internetowych w całej Europie posiada znak jakości, a każdy klient może wystawić sklepowi ocenę oraz napisać opinię. Wgląd do tych opinii ma każdy odwiedzający stronę sklepu, dlatego cieszymy się, że nasi klienci tak dobrze oceniają nasze starania :)

Za pośrednictwem portalu Trusted Shops klienci mogą również składać reklamacje, jeśli sklep internetowy nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Znak jakości Trusted Shops widnieje na niemieckojęzycznej wersji naszego sklepu internetowego, jednak na wszystkich wersjach językowych dotrzymujemy tych samych wysokich standardów i dbamy o ochronę praw naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, abyście byli zadowoleni ze swoich zakupów z KOKOworld :)

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">