DE / EN
KOKO PEOPLE 16.08.2017

Zwykłe-Niezwykłe: coach Zuza z Berlina

33/70/626b07278d12a09237805b6aa68c.jpeg

 

"Dziewczyno, każdego dnia pamiętaj, że jesteś piękną i silną kobietą. Twoje życie jest pełne momentów, które warto celebrować. I tylko do Ciebie należy wybór, jak chcesz przeżyć swoje życie". Nasza akcja Zwykłe-Niezwykłe, w ramach której prezentujemy Wam sylwetki wyjątkowych kobiet jest wprawdzie na letnim urlopie, ale nie mogłyśmy się powstrzymać! Dlatego zapraszamy do letniej odsłony projektu, którego bohaterką jest Zuza z Berlina. 

KOKOworld: Czym się zajmujesz na co dzień?

Zuza: Żyję pełną życia, staram się być obecna „tu i teraz” tak bardzo, jak jest to tylko jest to możliwe, podchodząc do siebie i innych z łagodnością i wdzięcznością. I pamiętać, że każdy dzień przynosi nam mnóstwo możliwości i cudów.
Mieszkam w skromnym domu w Belinie, gdzie pracuje jako Work-Life-Balance coach i trenerka komunikacji. Właśnie jestem w ekscytującym procesie wdrażania w życie projektu związanego z zastosowaniem praktyk coahingu, wellness i jogi w biznesie jako Work Life Balance Coach.
Co roku wracam też do Indii aby żyć i tańczyć  kontakt improwizację na festiwalach, które pomagam organizować NGO Global Cultural Exchange Organisation of India. To właśnie tam mam szansę na wzmocnienie mojej pasji do życia, śpiewu, tańca i budowania mostów między ludźmi.

 

Sukienki KOKOworld
Na zdjęciu Zuza w sukience Timeless Wine.

 

KOKOworld: Co daje Ci siłę, co Cię nakręca?

Zuza: Tańcząco żyć moim życiem.

KOKOworld: Jaka jest Twoja największa pasja i jak się zaczęła?

Zuza:Moją największą pasją jest łączyć ludzi z samymi sobą i innymi w najbardziej autentyczny i kreatywny sposób. Dla mojego własnego rozwoju praktykuję kontakt improwizację. To właśnie przez ruch, sport czy sztukę możemy się porozumieć bez słów. Uwielbiam pomagać innym odnaleźć i podążać za ich pasjami.
Przez długi okres wykonywałam energetycznie wypalające prace w Berlinie i Emiratach Arabskich. Byłam wykończona i zupełnie odłączona od samej siebie. To właśnie wtedy podjęłam radykalną decyzję aby porzucić wszystko to, co było mi znane i „bezpieczne” i skierować moją energię w stronę zdrowszego  i bardziej holistycznego stylu życia. Zadałam sobie pytanie:  I asked myself the question what would I do if I could never fail - Co bym robiła w życiu, jeśli wiedziałabym, że nie poniosę porażki?  Wypróbowałam wiele nowych rzeczy i wiele razy mi się nie udało. Ale tak jak dziecko, które uczy się pierwszych kroków, pogłębiałam swoją praktykę i zostałam nauczycielką jogi. Zaczęłam podróżować po świecie kontynuując przygodę z jogą i medytacją, aż odkryłam kontakt improwizowany, który polega na wyrażaniu ciałem chwili obecnej. Połączyłam moje studia z komunikacji i koncepcję „wellbeing” w w zintegrowany couching. I teraz zadaję moim klientom pytania, których przez wiele lat nie śmiałam się zadać samej sobie. (śmiech)
.
Coach Zuza z Berlina
Zuza i Aleks "w ataku" w sukienkach Safari

 

KOKOworld: Twoja najbardziej szalona podróż?

Zuza: Szamańska podróż przez tajską dżunglę.

 

KOKOworld: Jeśli dostałabyś bilet do dowolnego miejsc na ziemi, gdzie byś pojechała?

Zuza: Na Atlantydę. (śmiech)

 

KOKO moda
Sukienka Safari Sand sprawdza się nawet w miejskiej dżungli!

 

KOKOworld: Jeśli mogłabyś wysłać w eter wiadomość do wszystkich dziewczynświata, co byś im powiedziała?

Zuza: Dziewczyno, każdego dnia pamiętaj, że jesteś piękną i silna kobietą. Twoje życie jest pełne momentów, które warto celebrować. I tylko do Ciebie należy wybór, jak chcesz przeżyć swoje życie.

 Przyjaźń jest Timeless, tak jak sukienki Timeless!

 

Zobacz wszystkie artykuły z naszej serii Zwykłe-Niezwykłe.

W sesji wykorzystano sukienki Safarioraz Timeless

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">