DE / EN
KOKO SUPPORT 09.07.2019

Ile potrzeba by pomóc?

e0/23/d64c64dca17f55e4577f9602611c.jpeg

 

Wiadomo, jeansy były, są i będą tego zmieniać nie chcemy. Sami nawet niedawno stworzyliśmy swój autorski i ekologiczny model jeansów - Bosfor. Jeansy można też naprawiać, zamiast kupować nowe, albo nawet tworzyć z nich zupełnie nowe produkty i... przy tym wszystkim jeszcze pomagać. I to właśnie robimy w ramach akcji Jeans for a better world. Zebraliśmy stare jeansy (zbiórka już się zakończyła) i stworzyliśmy z nich zupełnie nowe produkty dostępne tutaj. Z dochodu ze sprzedaży recyklingowych projektów sfinansujemy stypendia szkolne dla dziewczyn z Wysp Zielonego Przylądka.

Edukacja jest podstawą każdej zmiany. Ty też możesz przyczynić się do realnej zmiany, nie tylko w świecie mody, ale przede wszystkim w życiu kilkunastu dziewczyn z Wysp Zielonego Przylądka, które mają marzenia, tak jak my. Kupując produkty z tej kolekcji masz realny wpływ na ich przyszłość. Tylko spójrz jak mało potrzeba do ufundowania im wyprawki szkolnej bądź zestawu nowych podręczników potrzebnych do nauki.

Maskotki z jeansu KOKOworld

Tylko 4 żółwie Tartaruga wystarczą do ufundowania 1 wyprawki szkolnej dla uczennicy na Wyspach Zielonego Przylądka. 

Nerki z jeansu KOKOworld

Równowartość 5 nerek Catchupa również pokrywa koszt 1 wyprawki szkolnej dla uczennicy z Wysp Zielonego Przylądka. To tak niewiele, prawda?

Kosmetyczki z jeansu KOKOworld

Wiedzieliście o tym, że tylko 2 kosmetyczki Beleza wystarczą do tego by pokryć koszt zakupu 1 zestawu książek dla uczennicy liceum na Wyspach Zielonego Przylądka?

Wniosek? Nic tylko pomagać!

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">