DE / EN
KOKO SUPPORT 16.04.2019

Kolekcja Jeans for a better world WYSTARTOWAŁA!

c6/59/ff5cc64bd006c4e06ec315b5d07e.jpeg

Po wielu miesiącach zbiórki starych, niepotrzebnych jeansów i długim czasie pracy produkcyjnej nad stworzeniem zupełnie nowych produktów, wreszcie nadeszła upragniona chwila i możemy się z Wami podzielić efektem naszej pracy. Sprzedaż online unikatowych produktów z jeansu oficjalnie WYSTARTOWAŁA!

 

Breloki z jeansu KOKOworld

Co możecie znaleźć w kolekcji Jeans for a better world w tym roku? Nasi rękodzielnicy przygotowali dla Was szereg jeansowych propozycji. Zobaczcie sami!

Magda z Manufaktury Batiku spędziła kilka godzin w swojej pracowni, przygotowując wykroje żółwich kształtów i linorytowe stemple z jego wizerunkiem. Wszystko po to, aby łącząc różne techniki ze sobą otrzymać zabawkę, która stała się symbolem tej edycji! Przed Wami żółw Tartaruga, który chętnie zamieszka w Waszym domu. Może z powodzeniem być dekoracją a także przyjazną maskotką.

Maskotka żółw z jeansu KOKOworld

Maruna stworzyła w ramach akcji niebanalny dodatek codziennych stylizacji dla każdego - przedstawiamy Wam nerkę Catchupa. Nie zawiedzie podczas podróży i letnich festiwali - wszystkie drobiazgi i ważne dokumenty masz cały czas przy sobie! Do stworzenia nerki Maruna wykorzystała kilka odcieni par spodni, które ręcznie dopasowała ze sobą. Kto wie - może były to właśnie Twoje jeansy!

Nerki z jeansu KOKOworld

Magda z firmy Trashki stworzyła w ramach akcji serię wyjątkowych i jedynych na świecie plecaków. Do wyboru mamy dwa rodzaje: plecak Seralha oraz żeglarski plecak Mar. Który podoba Wam się bardziej? Pozostałe produkty z kolekcji znajdziecie tutaj.

Plecako worki z jeansu KOKOworld

Wiecie, że każdy produkt z kolekcji Jeans for a better world jest unikatowy? Z tego powodu należy pamiętać, że może nieznacznie odbiegać kolorem oraz wzorem kolorowej wstawki od zdjęć produktu na naszej stronie. Istotnym jest też fakt, że rzeczy z tej kolekcji pakowane są LOSOWO. Jeśli jednak zależy Ci na konkretnym kolorze - nie zwlekaj - napisz w komentarzu, który kolor lub wersja jest Twoją wymarzoną. A my postaramy się zrobić co w naszej mocy, by spełnić Twoje oczekiwania.

Wszystko dla uczennic z dalekiego Cabo Verde. To właśnie one otrzymają całkowity dochód ze sprzedaży tych produktów, a cała akcja - Jeans for a Better World - jest przygotowana właśnie po to, by pomagać tamtejszym dziewczynom.  Kto wie ile marzeń możemy spełnić dzięki akcji Jeans for a better world? Produkty z kolekcji charytatywnej mogą sprawić, że tysiące kilometrów stąd Manuela, Missiara albo Eliane, będą mogły dokończyć szkołę i w przyszłości zdobyć zawód, stać się niezależnymi, pewnymi siebie kobietami.

Jeans for a better world KOKOworld

Dziękujemy Wam za dotychczasowe wsparcie. Pamiętajcie, że widzimy się już 24 kwietnia w krakowskim HEVRE na licytacji nieopublikowanych na stronie unikalnych projektów jeansowych. Dołącz do wydarzeniu tutaj i... Do zobaczenia!

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">