DE / EN
KOKO INSIDE OUT 17.05.2019

Wydarzenie Jeans for a better world - tak było!

d1/46/1b007d9a44384a443a6fc53086a3.jpeg

Nasi rękodzielnicy przez długie miesiące przygotowywali z Waszych jeansów nowe produkty. W końcu przyszedł czas na ich licytację i... wielkie wydarzenie akcji Jeans for a better world. Chcieliśmy w ten sposób Wam podziękować za dotychczasowe wsparcie! Przed Wami relacja z tego niezwykłego wieczoru.

24 kwietnia w krakowskim Hevre spotkaliśmy się wszyscy razem. Data wydarzenia nie była przypadkowa - chcieliśmy żeby odbyło się ono podczas Fashion Revolution Week, czyli tygodnia, który jest dla nas wyjątkowo ważny.

A co było dla nas najważniejsze? CAŁKOWITY DOCHÓD, który zebraliśmy podczas wydarzenia zostanie przeznaczony na ufundowanie edukacji szkolnej uczennicom szkół średnich na Wyspach Zielonego Przylądka, a konkretniej ze szkoły im. José Augusto Pinto w Mindelo, na wyspie São Vicente i szkoły im. Januário Leite w Eito na wyspie Santo Antão. Ale wszystko po kolei...

Głównym punktem programu wieczoru była oczywiście LICYTACJA wyjątkowych produktów, które stworzyliśmy razem z lokalnymi rękodzielnikami z Waszych starych jeansów. Wśród unikatów, które były do wylicytowania znalazł się Miś od Jeans Aid oraz plecione kosze od Joli z Cado Accessories. Wszyscy rękodzielnicy, który stworzyli projekty na tę okazję, pojawili się także na wydarzeniu… i dostali gromkie brawa za zaangażowanie w akcję od publiczności! :) Wiecie, że podczas tego magicznego wieczoru z samych licytacji udało nam się zebrać 3225 PLN? Jesteście niesamowici!

Tym razem POKAZ MODY podczas wydarzenia w wykonaniu KOKOworld zyskał trochę inną formę. Motywem przewodnim stworzonych kreacji był rzecz jasna jeans! Projektantami wyjątkowej kolekcji była Marunę oraz Agnieszkę Adamuszek. Trzeba przyznać, że te dziewczyny wiedzą doskonale jak nadać drugie życie zapomnianym ubraniom i wyczarować z nich prawdziwe cuda. Pokaz mody miał nietypową formę - WYSTAWY - bo każda rzecz stworzona przez artystki to dzieło sztuki. Ich projekty podczas wieczoru także można było wylicytować.

Zdecydowanym gwoździem programu był koncert zespołu MÓW, czyli energetyczna dawka muzyki na sam koniec. Autorskie utwory przeniosły słuchaczy w cudowny świat soulowych brzmień! 

Akcja Jeans for a better world oraz wydarzenie z licytacją nie byłoby takim sukcesem, gdyby nie nasi ambasadorzy, którzy od początku wspierają akcję. Do grona osób, które włączyły się w propagowanie akcji, należy między innymi Marta Frej, utalentowana artystka, która specjalnie na akcję stworzyła unikalną grafikę. Dziękujemy naszym ambasadorom!

Jeans for a better world KOKOworld

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za przybycie i dotychczasowe wsparcie naszej akcji Jeans for a better world. Pamiętajcie, jeżeli nie mieliście okazji być z nami podczas wydarzenia, nadal możecie wspomóc edukację poprzez zakup produktów z naszej kolekcji jeansowej tutaj.

Kolekcja z jeansu KOKOworldCzytaj więcej o akcji Jeans for a better world

 

 

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">