DE / EN
KOKO MODA 23.04.2018

AfryKamera 2018: Wyjątkowy pokaz mody w Kinie Pod Baranami

0a/69/002de4f98b8cbcf5847b3b185768.jpeg

AfryKamera to Film. Muzyka.Życie. Mydo tego dodajemy także modę i dlatego z okazji tego festiwaluprzygotowaliśmy dla Was wyjątkowy pokaz mody! 

19 kwietnia krakowskie Kino PodBaranami gościło nie tylko pokazy filmowe, ale stałosię także sceną pokazu mody! I to już drugi raz! Ten pokaz byłjednak dla nas szczególny. Bo udział w nim wzięły nasze klientki.Na "wybiegu" stanęło 8 wyjątkowych kobiet – każda o innejurodzie i sylwetce. Dzięki ich niepowtarzalnemu urokowi wydarzenieto nabrało on niezapomnianego charakteru! Dziewczyny wniosły na sale kinową prawdziwie letnią energię. Kochamy nasze klientki i cieszymy się, że możemy wspólnie z Wami organizować tak wspaniałe wydarzenia! Każdego dnia dodajecie nam motywacji do działania, bo to właśnie dla Was tworzymy nasze projekty :)

Jeśli zaś chodzi o samekreacje, postawiliśmy na różnorodność. Dlatego na pokazie możnabyło zobaczyć projekty z materiałami z aż czterech kontynentów! Zobaczcie sami, jakie kreacje zaprezentowały nasze wyjątkowe modelki:

KOKO moda

Zestaw Pixel – bluzka i nerka ze wstawkami z kolorowej bawełny, którąprzywiozłyśmy z Brazylii - idealny komplet festiwalowy!

KOKO ubrania

Wolicie coś bardziej eleganckiego? Płaszcz Moluki Pink z wstawkami z indonezyjskiejbawełny oraz zestaw bluzki Malta i spodni Sicilia z miękkiego modalu.

KOKO design

Oczywiście nie mogło zabraknąć  też akcentów afrykańskich! Z naszej African Collectionwybraliśmy same perełki – komplet Africa Luiana.

KOKO odzież

Z naszych afrykańskich dodatkówsięgnęliśmy po kopertówkę Pixel, którą zrobiła dla KOKOworldMircia z Cabo Verde. Śmiało możesz ją zestawić z sukienką Kordoba oraz biżuterią ceramiczną z Kolumbii.

KOKO made in Poland

Zaś kopertówka Strela będzie świetnie pasowała do bluzki Be My Valentine Rose i spodni Rio Pixel.

Moda for you KOKOworld

Spódnica Sintra i bluzka Abigail Rinca – prawdziwy dowód na to, że nadługie festiwalowe seanse można ubrać się kobieco!

Moda damska KOKOworld

A dla wszystkich, nie tylkokinomaniaczek, które lubią wyróżniać się w tłumie polecamykolorowy zestaw – niebieską bluzkę Panta Rei zestawioną zespodniami Cytrus.

AfryKamera 2018 dobiegła już końca, ale jeszcze przez ten tydzień dostępna jest przygotowana nategoroczną edycję festiwalu nasza kolekcja AfryKamera, w którejznalazły się wybrane przez nas produkty z afrykańskim akcentem.  

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">