DE / EN
28.04.2017

Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci z Ugandy!

3b/69/ba6e4815850b839a1d9e5ac3f037.jpeg

 

26.04 w restauracji BAL w Krakowie odbyła się wyjątkowa aukcja charytatywna. W czasie trwania akcji Jeans for a better world zbieraliśmy stare jeansy, aby nadać im nowe życie i stworzyć z nich wyjątkowe jeansowe produkty. Pomagali nam w tym zaprzyjaźnieni rękodzielnicy - Trashki, Maruna, CADOaccessories i ŻyWa Pracownia - a efektem końcowym były niepowtarzalne torby, plecaki, kurtki, spodnie, maskotki i inne cuda :) Te niecodzienne recyklingowe produkty było można wylicytować na aukcji charytatywnej, którą zorganizowaliśmy, aby ufundować edukację szkolną podopiecznym domu dziecka fundacji Window of Life w Ugandzie.

 

Agata Kurek założycielka KOKOworld i rękodzielnicy KOKO

 

W programie były również inne atrakcje. Zgromadzeni goście mieli okazję przedpremierowo zobaczyć najnowszą kolekcję KOKOworld LATO 2017, która już wkrótce będzie dostępna. Podczas niecodziennego pokazu modelki (dla niektórych z nich był to debiut na wybiegu - gratulujemy odwagi!) zaprezentowały nie tylko kolorowe kreacje z najlepszej jakości materiałów, ale również jeansowe produkty, które już chwilę później wylądowały na stole aukcyjnym. Pokaz został okraszony muzyką na bębnach zespołu w składzie KarWil, Rita Rain i Pinokio, którzy zaczarowali BAL swoimi rytmami. 

 

Torby z jeansu KOKOworld

 

Po pokazie wszyscy zgromadzeni mogli jeszcze z bliska obejrzeć wszystkie wystawione na licytację produkty i już wtedy było widać, że o niektóre rzeczy rozegra się emocjonująca "walka" ;) Rękodzielniczki Magda, Gosia, Jola i Magda chętnie opowiadały o tym co przygotowały z okazji akcji Jeans for a better world i zachęcały do licytowania. Po chwili przeszliśmy do głównego punktu programu - czyli licytacji. Goście od samego początku z zaangażowaniem licytowali wyjątkowe jeansowe produkty, mając w świadomości, że wspólnie zbieramy na szczytny cel i możemy razem ufundować edukację dzieciom w Ugandzie. A największą popularnością cieszyły się torby wykonane przez Trashki oraz spodnie CADO i nerki Maruny. Wśród najmłodszych gości królowały natomiast maskotki wykonane przez ŻyWą Pracownię :)

 

Aukcja Charytatywna na rzecz dzieci z Ugandy

 

Plecako worki z jeansu KOKOworld

 

W sumie wylicytowaliśmy produkty za 3 895 zł! Ogromnie dziękujemy za zaangażowanie udział w licytacji! Razem zapewniliśmy już jeden trymestr 9 dzieciom w szkole podstawowej! Wciąż jednak chcemy ufundować edukację dzieciom w przedszkolu i szkole średniej oraz niezbędne przybory szkolne - możecie nam w tym pomóc! Już wkrótce start aukcji internetowych - jeśli nie mogliście być z nami na aukcji, a chcecie stać się posiadaczami wyjątkowych recyklingowych produktów ze starych jeansów i w ten sposób wesprzeć dom dziecka fundacji Window of Life w Ugandzie - koniecznie śledźcie nasze media społecznościowe i newsletter, niedługo ogłosimy wszystkie szczegóły!

 

Licytacja produktów na rzecz dzieci z Ugandy

 

Ogromnie dziękujemy BALowi, za to, że nas gościł i że zdecydował się przekazać 10% utargu z imprezy na rzecz akcji Jeans for a better world! Dziękujemy także naszemu partnerowi Fashion Revolution Polska za wsparcie podczas całej akcji. Podziękowania kierujemy oczywiście także w stronę rękodzielników, którzy stworzyli wyjątkowe rzeczy ze starych jeansów oraz w stronę modelek, które zaprezentowały je oraz nową kolekcję KOKOworld podczas pokazu mody. Dziękujemy również KarWilowi, Ricie Rain i Pinokio za muzykę towarzyszącą całemu wydarzeniu oraz firmie Beti & Bobass za zapewnienie nagłośnienia. Last, but not least, dziękujemy wszystkim gościom za wyjątkową atmosferę i zaangażowanie w licytację! To dzięki Wam wiemy, że nasze działania mają sens. Oraz Carli z Wysp Zielonego Przylądka za wyjątkowy pokaz i porwanie do tańca wszystkich zgromadzonych :)

 

Atrakcje podczas aukcji charytatywnej KOKOworld

 

 

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">