DE / EN
KOKO MODA 24.07.2017

Chłopaki, mamy Was na muszce!

41/33/fedf8155e34b0f579328fc02e764.jpeg

Kochamy batiki, całym sercem popieramy recykling i uwielbiamy też przełamywać schematy. Nie byłybyśmy zatem sobą, gdybyśmy nawet najbardziej eleganckiej kreacji, nie dodały nutki egzotyki. Od zawsze też myślałyśmy o zaproponowaniu czegoś naszym mężczyznom. W związku z tym już od dawien dawna po naszych głowach krążył pomysł batikowych muszek. Za każdym razem, jak ten temat powracał na naszych projektowych spotkaniach, a powracał niczym bumerang, wzbudzał emocje! Bo czy może być coś bardziej eleganckiego niż muszka? 

I czy może być coś bardziej niekonwencjonalnego niż batikowa muszka? Marzyłyśmy o nich! Ale....no właśnie "ale"! Obawiałyśmy się jednego - że dość "sztywny" materiał African Wax po prostu nie nadaje się na muszki. Obawiałyśmy się, dopóki nie spotkałyśmy "muszkowych" mistrzów - ekipy MARTHU. Oni o muszkach wiedzą wszystko, zatem kiedy powiedzieli, że się da, nie wahałyśmy się ani chwilę! Dzięki temu drodzy Panowie, w końcu spełniłyśmy nasze (i Wasze mamy nadzieję) marzenia o batikowych muszkach - dla małych i dużych! 

Proces powstawania muszek wymaga przede wszystkim skupienia, precyzji i zaczyna się od wybrania materiały i wycięcia z niego dwóch jednakowych form. A oto jak MARTHU zabrało się do pracy przy naszych muszkach!

Akcesoria męskie w KOKOworld
Batikowy materiał KOKOworld
KOKO design
Muszki męskie
Muszki męskie KOKOworld

 

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">