DE / EN
KOKO MODA 03.04.2018

Co noszą KOKOszki?

72/41/2e7a7c6d7592be5b588510747d88.jpeg

Przyznajemy,że często to my pierwsze z niecierpliwością wyczekujemynajnowszej dostawy z szwalni. Zresztą, nie raz już to mówiłyśmyi z każdą nową kolekcją pozostaje nam tylko wyznać, że to sięnie zmienia, co najwyżej nasz apetyt rośnie! Zobaczcie na coostrzyły sobie ząbki KOKOszki w kolekcji Early Spring 2018.

Agata Kurek założycielka KOKOworld
Agata K. i bluzka Abigail Seram.

Nowa kolekcja przyniosła nam świeży, kolorowy powiew wiosny.Postawiliśmy w niej, jak zawsze na kolory, ale pojawiło się w niejdużo nowości. Zadebiutował u nas niezwykle miękki modal, powróciłteż lyocellzwany popularnie tenclem a popularnonaukowo –materiałem przyszłości, przede wszystkim ze względu na jegoprzyjazną środowisku technologię. To co jednak w pierwszejkolejności skradło serca naszych KOKOszek, to indonezyjskiemateriały. Najnowsza dostawa z Indonezji bowiem mieniła siękształtami i kolorami.

Agata Kurek założycielka KOKOworld
Bluzki Abigail żadnych wyzwań się nie boją, co przetestowała Agata Kurek, założycielka KOKOworld.

Ito właśnie z indonezyjskich printów inspirowanych batikamiuszyliśmy bluzki Abigail na punkcie których oszalała zdecydowanawiększość naszej żeńskiej ekipy, z Agatą Kurek, założycielkąKOKOworld na czele.6razy podgrzewam kawę zanim ją wypiję, pakuje się w 2 minuty doniebieskiej torby Ikea bez względu czy jadę pod Kraków, czy nadmorze… A wszyscy znajomi śmieją się z pęku moich kluczy, ciężkogo zmieścić w torebce! Moją największą pasją zawsze byłypodróże, języki obce i spotkanie z drugim człowiekiem, nieważnez której części świata pochodzi. Z każdej podróży przywożęjakiś kontakt. Często do osób napotkanych zupełnie przypadkowo,na targu czy gdzie indziej na mojej drodze. I właśnie dzięki takimspotkaniom i inspiracjom przywiezionym z odległych zakątków światanarodziła się w mojej głowie wizja KOKOworld- marki, której misjąjest zmiana świata na lepsze poprzez modę” mówi Agata, azdjęcie w bluzce Abigail mówi samo za siebie. I założymy się, że nieraz, w wiosennym zestawie ubrań pakowanych w 2 minuty, znajduje się parka Blue Ink

Kurtki w kolekcji KOKOworld
Nerka Pixel to niezbędnik dla naszej Agaty S.!

AgacieSzeląg, asystentce zarządu w KOKOworld, która na co dzieńzajmuje się wszystkim co związane z liczeniem, ważnymi dokumentamii fakturami, oprócz bluzek Abigail w oko wpadła także nerka Pixelz printem z Brazylii. “Kiedyczuję, że muszę uciec choć na chwilkę z Krakowa jadę na mojądziałkę za miastem. Bo nic lepiej nie odstresowuje od sadzeniawarzyw! W wolnym czasie chętnie gram w planszówki z moimidzieciakami. W KOKOworld trzymam rękę na pulsie formalności” anerka do wszystkich tych zajęć wydaje się być sprzymierzeńcemidealnym. Podobnie zresztą jak tunika Checked In, prawda?

Tuniki KOKOworld
Tunika Checked In - i ona skradła serce Agaty S.!

Ajeśli chodzi o KOKOubrania i zadania specjalne, to często teżpytacie nas czy mamy w swoim asortymencie kreacje dla przyszłychmam. Wiele naszych klasyków sprawdzi się także w tym wyjątkowymczasie, jakim jest ciążą. Potwierdzi to nasza specjalistka dskontaktu z klientem Dorotka, która w sukience Underworld czuje się jeszczebardziej kobieco i wyjątkowo.

Sukienki KOKOworld
Przyszłe mamy chętnie sięgają między innymi po sukienki Underworld. Tak jak nasza Dorotka.

ATobie co wyjątkowo przypadło do gustu w kolekcji Early Spring? My tymczasem już nie możemy się doczekać nowych projektów, na pewno będziemy je mierzyć, przymierzać i zgarniać do naszych prywatnych szaf. I chętnie podzielimy się z Wami znowu naszymi faworytami!

Parka w KOKOworld
Doborowe towarzystwo to podstawa na weekend. Dlatego Agata K. sięga po parkę Blue Ink.
KOKO ubrania
I jeszcze raz Agata S., i jeszcze raz Abigail. I chyba nikt nie ma już wątpliwości, co jest numerem 1 Early Spring w ekipie KOKOworld.

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">