DE / EN
KOKO MODA 31.10.2018

Co noszą KOKOszki jesienią? cz. 1

53/22/eba9407a4b47abed77bec2afe2bc.jpeg

KOKOworld dziś to ponad 10-osobowy zespół, w większości kobiecy. Nie wszystkie z nas są ściśle zaangażowane w proces projektowania, ale wszystkie mamy to samo - lubi KOKOprojekty! 

Z pierwszą kreską na papierze, pierwszym ruchem nożyczek, wszystkie, od tej co na co dzień zajmuje się fakturami, po tę, która projektowała, dosłownie wszystkie z niecierpliwością czekamy na każda najświeższą dostawę szwalni z produktami z nowej kolekcji. A wtedy, niezależnie co by się działo, wszystkie rzucamy się na przymiarki. I często już na tym etapie słychać: Chcę! Zamawiam! Jest moja! Co z najnowszej kolekcji fall/winter wylądowało w szafach KOKOszek? 

Agata Kurek w tunice Silva
Agata Kurek bez zastanowienai wskoczyła w tunikę Silva!

Agata Kurek, założycielka KOKOworld, jako pierwsza wskoczyła w tunikę Silva. „Na zimę potrzebuję ubrania ciepłego i wygodnego. Takiego, w którym mogę się schować i jestem pewna, że nie zmarznę. Dlatego zaprojektowałam tunikę Silvę. Nie mogło w niej zabraknąć zawadiackiego paska z tyłu i kieszonki na przodzie, w której można ocieplić łapki.”


Czerwony kolor dodaje charakteru, dzięki czemu możemy się czuć pięknie i pewne siebie - mówi Agnieszka. I ma rację, prawda?

Agnieszka, nasza specjalistka ds. sprzedaży i asystentka projektanta, od razu upatrzyła sobie sukienkę Perrita„W mojej szafie zawsze stawiam na rzeczy proste i uniwersalne, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Tym razem moje serce podbiła sukienka Perrita, która jest bardzo kobieca, a dzięki luźnej górze, także bardzo wygodna i nie krępuje ruchów. Czerwony kolor dodaje charakteru, dzięki czemu możemy się czuć pięknie i pewne siebie.” 


Pif paf! Tunia Cavo jest Sylwii!

Sylwia, nasza specjalistka ds.kontaktu z klientem od samego początku ustrzeliła dla siebie tunikę Cavo„Cavo bardzo dobrze robi mojej figurze - dekolt w łódkę i kolorowe wstawki na ramionach dodają górze lekkości, nie do końca dopasowana forma nie podkreśla mankamentów figury, długość dla mnie również idealna. Mogę ją nosić zarówno na co dzień do pracy, na wieczorną kolację czy na wyjście do teatru - wszystko zależy od butów i dodatków. Dla mnie top naszej jesienno-zimowej kolekcji ” mówi Sylwia. 

Kurtki KOKOworld
Kocham ją za przepiękne kolorowe wstawki z motywem kwiatów - wyznaja Ola.


Zaś jej koleżanka z teamu, która także odpowiada na Wasze maile i telefony, jako pierwsza zarezerwowała sobie parkę Solo Grey. „Parka Solo Grey wpadła mi w oko już podczas przymiarek. Szary i niebieski to jeden z moich ulubionych zestawów kolorystycznych. Kocham ją za przepiękne kolorowe wstawki z motywem kwiatów, które nadają jej dziewczęcego charakteru. Obszerne kieszenie i kaptur czynią ją idealną do codziennego noszena!” przyznaje Ola. 

 

Zgadniecie co podbiło serca pozostałych KOKOszek?

 

 

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">