DE / EN
KOKO MODA 20.07.2018

Co noszą KOKOszki latem?

fc/fd/f2d54656931b117538325a631d14.jpeg

Każda nowa kolekcja wzbudza zainteresowanie nie tylko naszych klientek, ale i nas samych! Nie inaczej było w przypadku kolekcji Summer 2018. Zobaczcie, co wylądowało w szafach dziewczyn z KOKOworld.

Agata Kurek założycielka KOKOworld
Agata tego lata postawiła na wykonną z bawełny organicznej bluzkę Simple Waves.

Agata Kurek, założycielka KOKOworld,na swój pierwszy wakacyjny wyjazd spakowała między innymi bluzkę Simple Organic Waves. „Cenię ją nie tylko za inspirowany morzem printmalowany ekologicznymi japońskimi farbami, ale wygodny krój, którynie krępuje ruchów. Do tego wykonane są z przewiewnej bawełnyorganicznej. A ja w lato stawiam przede wszystkim na wygodę!”

Ula kierownik sklepu stacjonarnego KOKOworld
Dla Uli to lato należy do spódniczki Porto Sapphire!

Podobnym kluczem kierowała się Ula,kierownik sklepu stacjonarnego i event manager. „I ja decydowaniestawiam na wygodę. Choć na co dzień wybieram czerń, w letniejkolekcji skusiłam się na spódniczkę Porto Sapphire w obłędnym chabrowymkolorze i czerwone kolczyki z rybich łusek, które są niezwykleoryginalnym dodatkiem. Ich kolor zastępuje brak szminki” mówiUla. Choć i w tej kreacji nie zabrakło jej ulubionej czerni, bo jaksama przyznaje: „Czarna bluzka Tulip to absolutnie podstawa w mojejszafie.”

 

Agata manager ds. operacyjnych KOKOworld
Agata dała się oczarować bluzce Lagos, spódnicy Tulip i espadrylkom!

Czerninie zabrakło też w ulubionej letniej stylizacji Agaty S., naszejmanagerki ds. operacyjnych. Bluzka Lagos Black z bawełnyorganicznej? To była miłość od pierwszego wejrzenia! Do tegospódnica Tulip z włókien bambusa - piękny naturalny kolor wodcieniu szarości plus super wygoda w noszeniu. Całośćmojej ulubionej stylizacji dopełniają niepowtarzalne espadryleprosto z Hiszpanii. Uwielbiam!” Zresztą Lagos podbił serce nietylko Agaty S. 

Agnieszka specjalistka ds. produkcji KOKOworld
Spódnica Marseille Orange + bluzka Lagos Organic White + torba El nido = uśmiech na twarzy Agnieszki.

Znalazło się dla niego miejsce także w szafieAgnieszki, specjalistki ds. sprzedaży i asystentki projektanta, która przyznaje, że w to lato będzie można ją spotkaćna krakowskich ulicach w spódnicy Marseille Orange, białejbluzce Lagos Organic, oraz dużej torbie jeansowa El Nido.Spódnicaw oryginalnym pomarańczowo-ceglastym kolorze idealnie komponuje sięz białą bluzką Lagos, dzięki czemu nie można przejśćniezauważonym na ulicy. Charakteru dodaje duża jeansowa torba El Nido, wktórej zmieszczą się wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy. W takiejstylizacji mogę iść i na spacer, i kawę ze znajomymi, i dopracy.” Potwierdzamy!

Ola specjalistka ds. produkcji KOKOworld
Flores to hit lata według Oli!

Sylwia i Ola, nasze specjalistki ds.kontaktu z klientem, które chętnie odpowiadają na Wasze maile itelefony też mają swoje ulubione typy. Tunika Summer Tube Blue to jeden zmoich ulubionych KOKOprojektów (obok kombinezonów!). Uwielbiam jejnieoczywisty krój, czuję się w niej swobodnie i atrakcyjnie(szelmowski uśmiech). Jest w stanie ukryć każdą zbyt obfitąkolację! (jeszcze bardziej szelmowski uśmiech). Mogę do niejzałożyć trampki, szpilki, sandały... To lubię!” mówi Sylwia.Ola zaś wyznaje: „Uwielbiammocne i energetyczne kolory, dlatego bluzka Flores idealnie trafia wmój gust. Na dodatek ma wyjątkowy krój i nasz nieodłącznyafrykański dodatek, dzięki któremu zawsze czuję się wyjątkowo.”A jaki KOKOprojekt z kolekcji Summer 2018 sprawia, że Ty czujesz się niepowtarzalnie?

Sylwia specjalistka ds. sprzedaży KOKOworld
Summer Tube Blue i nasza Sylwia to zgrana para, prawda?

 

 

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">