DE / EN
KOKO MODA 28.09.2018

Czas na las!

d7/28/5da13dfa7ced678860b4e2d9f7bb.jpeg

KOKOchamyjesień za jej kolory. Za przytulne wieczory w miłym towarzystwie.Za to, że można trochę zwolnić i za to, że lasy i parki sąwtedy najpiękniejsze. I to właśnie im dedykujemy naszą najnowszakolekcję.

Kiedyszaleństwa lata są już tylko miłym wspomnieniem, stajemy siębardziej wyczuleni na detale. Kiedy energia ma tendencje do spadkuwprost proporcjonalnego do temperatury, jak nigdy ważne jest to,czym się otaczamy. Dlatego w naszą najnowszą jesienną kolekcję,nad którą pracowaliśmy całe lato, włożyliśmy nie tylko całenasze serce. Ale postawiliśmy sobie za punkt honoru, aby ta jesieńbyła wyjątkowa. Po natchnienie w projektowaniu zwróciliśmy siędo nieskończonego źródła pomysłów, czyli do Matki Natury i do wszystkiego najlepszego, co oferuje nam jesienią.

Dlatego też nasza najnowsza kolekcja nawet w najmniejszym detalu, od szkiców projetów po nazwy produktów, inspirowana jest lasem.Znajdziecie w niej jak zwykle niestandardowe kroje - tym razem postawiliśmy na proste formy, za to z ciekawymi przeszyciami, jak na przykład w zmysłowych spódnicach Campanille.  Zaś cięć w sukienkach Fada, nie powstydziłaby się żadna wróżka. Projektowaliśmy tak, aby nasze  nowe KOKOprodukty cieszyły nie tylko oko, ale przede wszystkim były niezwykle przyjemne w dotyku i nosiły się wyjątkowo wygodnie.

Dobrze wiemy, że kiedy pogoda nie rozpieszcza, właśnie wtedy dobrze jest się opatulić w coś wyjątkowo miłego i ciepłego, jak na przykład w nasze bluzy Hug, Chillin czy Silva. Pomyśleliśmy też o ciepłych dodatkach – nie mogło zabraknąć na przykład kominów Tundra czy czapek Merino Wool w nowych kolorach.

Bo kiedy za oknem robi się szarzej, nic nie poprawia tak nastroju i dodaje energii, jak kolory. Zwłaszcza w te dni, w których słońce jest wyjątkowo nieśmiałe i za nic nie chce wyjrzeć zza chmur. I w kwestii kolorystyki naszej najnowszej kolekcji zasięgnęliśmy inspiracji u Pani Jesieni – dlatego nie zabrakło w niej ciepłych, jesiennych odcieni – smakowitych czerwieni, słonecznych żółci i uspokajających zieleni. Dzięki tunikom, sukienkom i bluzkom w kolorach Curry, Squirrel, Jam i Pine pozytywna energia złotej jesieni zawsze jest obecna, niezależnie od aury za oknem.

Aleprzy tworzeniu kolekcji, oprócz podszeptów jesieni, wcieliliśmy przede wszystkim wżycie także sugestie od Was, naszych KOKOklientek. Dlategowyjątkowo wiele produktów znajdziecie w rozszerzonej rozmiarówce –od XS aż po XL, na przykład koszulę Nimba czy bluzki Lorena. Zaprojektowaliśmy także nową odsłonę naszego absolutnegobestselleru. Teraz Wasza ukochana Perre ma także swoją ulepszonąwersję – Perritę

Opróczinspirowanych naturą kolorów w naszej kolekcji nie mogłobyzabraknąć printów stworzonych przez naszego projektanta Dawidaoraz materiałów z różnych stron świata. Nutkę portugalskiegofado znajdziecie w spodniach i żakiecie Sorva, a brazylijskiej sambyw bluzie Maple. Z wielką dumą prezentujemy Wam także najnowsząsukienkę Cirebon, którą uszyliśmy z batiku mega madung wprost zIndonezji, i premierowe projekty z materiału cupro, o którychbędziecie mogli poczytać już wkrótce! To będzie piękna jesień, prawda?

 

 

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">