DE / EN
KOKO MODA 05.04.2019

Desert breeze - najnowszy lookbook KOKOworld

cd/03/b8517b40c3a95250871c53cee28e.jpeg


Po raz pierwszy inspirowaliśmy się klimatem bliskowschodnim, arabską ornamentyką i różnorodnymi kolorami Lewantu. Nic więc dziwnego, że sesja zdjęciowa kolekcji powstała w otoczeniu Pustyni Błędowskiej! Na zdjęciach, których autorem jest Patrycja Polis, staraliśmy się oddać magię naszych nowych projektów - dlatego dołącz do nas i daj się zaczarować!

Sukienki KOKOworld


Jeżeli jesteście fankami beżu i jego odcieni to w końcu znajdziecie coś dla siebie, kolekcja spodoba się też tym do których przemawiają minimalistyczne, lekko asymetryczne formy.

Bluzy KOKOworld


Nie zapominamy oczywiście o ekologicznych materiałach, w tej linii dominują; organiczna bawełna, tencel oraz len - z doświadczenia wiemy, że są niezastąpione podczas nadchodzących, ciepłych dni.

Ubrania KOKO


Co więcej, niektóre ubrania ozdobione są ręcznie nanoszonymi przez nasz zespół pieczątkami, możemy śmiało powiedzieć że dosłownie przyłożliśmy ręce do powstania tej kolekcji. Proste formy, za to z mnóstwem ciekawych przeszyć i cięć, to wyznacznik naszej kolekcji, która niejednokrotnie zaskoczy Cię nieoczywistymi detalami.

Moda KOKO

Cała kolekcja utrzymana jest w unikatowym stylu KOKOworld, zapewnia jednak wiosenny powiew świeżości. Mamy nadzieję, że ubierając nasze wzorzyste i wielokolorowe projekty poczujecie się jak bohaterki Baśni z 1001 nocy!

Kurtki w kolekcji KOKOworld

Więcej zdjęć z sesji znajdziecie tutaj. Dajcie znać jak Wam się podoba!

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">