DE / EN
KOKO MODA 15.11.2018

Dlaczego u nas nie znajdziecie przecen o 90%.

3f/c0/737ef84ffd7e184cd1d6a32976e9.jpeg

Obniżka o 90%! Mega wietrzenie magazynów! Już za chwilę zewsząd będą nas atakowały takie komunikaty, a właściwie już da się słyszeć. Szalony dzień wyprzedaży z roku na rok zyskuje na popularności i zdaje się, że niedługo zamieni się w tydzień "Wszystkiego minus 90%"? Czy nadal byłbyś zainteresowany kupieniem czegokolwiek, gdybyś wiedział, że przeceniony produkt zrobił dla Ciebie Magda, Patryk, Dawid czy Kis Herry i cena jego sprzedaży bezpośrednio wpływa na jego zarobki?

Rękodzielnicy KOKO

Nasi rękodzielnicy są głównym powodem, dla którego u nas nigdy niebędzie spektakularnych przecen. Szanujemy ich pracę i priorytetemjest dla nas godziwie ich wynagradzać. Zwłaszcza, że stworzenie produktów, jakiesą ich dziełem jest bardzo praco- i czasochlonne. Wymaga także wyjątkowych umiejetności, których wielu z nich uczyło się przez całe życie i które często sa ich jedynym źródłem utrzymania. Jak myślisz, jak wyglądawynagrodzenie za pracę osoby, która zrobiła produkt, który możnaprzecenić o 90%? W jakich warunkach taka osoba wykonuje swojąpracę? U nas takie przeceny wywołują szereg pytań i jesteśmypewni, że nie chcielibyśmy być na miejscu takiego rękodzielnika.Dlatego u nas nie znajdziecie przecen o 90%.

Wartość dla nas ma nie tylko praca, ale także materiały, z których szyjemy nasze projekty. Z szacunku i miłoścido środowiska staramy się maksymalnie wykorzystać każdy centymetrnaszych materiałów. Zwłaszczatych, które przebyły długą drogę, by znaleźć się na noszonych przez Was ubraniach – jak na przykład ręcznie wytwarzanych w Indonezji batików.

Dlatego nie wyrzucamy skrawków, nie palimy niesprzedanych ubrań – po prostu upcyklingujemy i dzięki temu przy odrobinie wyobraźni możemy w każdej kolekcji wyczarowywać dla Was coś nowego. Zwłaszcza, że szyjemy z bardzo dobrych, kosztownych materiałów. Dlatego u nas nie znajdziecie przecen o 90%.

Znajdziecie za to ubrania, które będą Wam służyły na lata. Staramy się także tak projektować, aby wyśmienitą jakość naszych projektówuzupełniała ich funkcjonalność tak, aby dany produkt byłwielofunkcyjny i sprawdził się w wielu stylizacjach i sytuacjach. I zachęcamy Was, abyście kupowali mniej, ale za to lepiej. Zawszestawiamy też na jakość, nie na ilość, dlatego wszystkie nasze kolekcje są limitowane. Nie mamy gigantycznych zapasów. Nie mamy tony ubrań których musielibyśmy się za wszelką cenę pozbywać.

Dlatego u nas nie znajdziecie przecen o 90%. Ale słuchamy naszych klientek. W naszej polityce cenowej wyjątkowo unikamy przecen, ale otrzymaliśmy od Was ostatnio wiele zapytań i dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy dla Was produkty wwyjątkowych cenach, obniżonych maksymalnie o 20%. Znajdziecie wśród nich bluzki Lorena ze wstawkami z batiku Kawung ręcznie zrobionego przez Kis Herrego z Indonezji , bluzę Naple z inspirowanymi dżunglą printami zaprojektowanymi przed krakowskiego artystę Dawida Polonego, sukienki Willow, ze wstawkami z materiałów osobiście przywiezionych z Brazylii przez założycielkę KOKOworld, Agatę Kurek czy nasz absolutny bestseller, kombinezon Pine. Nasze klientki pokochały go przede wszystkim za wyjątkową jakość wiskozy mikromodal, a jakiego są uszyte i wiemy, że wiele z nich ma kilka kolorów w swojej szafie. Wszystkie zaś te produkty uszyte zostały w rodzinnej szwalni Patryka i Edytki pod Krakowem. Życzymy Wam, aby ich noszenie sprawiło Wam tyle frajdy, co nam i naszym rękodzielnikom ich projektowanie i szycie.

 

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">