DE / EN
KOKO SUPPORT 27.08.2018

Drugie życie naszych opakowań

a6/f2/2703556f5da68baf0138cdd3df3b.jpeg

Całym sercem kochamy naszą przyrodę dlatego nieustannie staramy się nie tylko sięgać po jak najbardziej przyjazne środowisku materiały na KOKOciuchy, ale także po ekologiczne rozwiązania wszędzie, gdzie tylko jest to możliwe. Dlatego tymbardziej cieszymy się z przygody, jaka spotkała opakowania, w których na co dzień dostajecie Wasze KOKOprodukty.

Drugie życie opakowań KOKO


EASA to platforma wymiany kulturalnej i edukacyjnej, łącząca studentów i specjalistów architektury ze wszystkich krajów europejskich i z całego świata. Młodym adeptom daje szansę doświadczyć architekturę w taki sposób, w jaki nie robią tego uniwersytety. Na tegoroczną edycję międzynarodowych warsztatów architektonicznych EASA w Chorwacji z Polski oprócz kreatywnej ekipy skłądającej się z Mateusza Binkowskiego i Joanny Targowicz  pojechały także... foliowe woreczki, w których odsesłaliście nam KOKOprodukty w ramach wymian i zwrotów.  Posłużyły one do stworzenia instalacji artystycznej, która składa się z trójkątnych, przestrzennych, podświetlanych paneli wykonanych z prasowanych folii zawieszonych na drewnianym stelażu. Całość zaś opierała się na czujnikach ruchu, które w momencie podejścia do obiektu tworzyły świetlną falę. Zobaczcie sami! Odlotowe, prawda?

Recyklingowa współpraca z Joanną i Mateuszem


Ale to nie koniec naszej recyklingowej współracy z Joanną i Mateuszem. 
Nadszarpniętymi zębem czasu pojazdami produkcji lub zamysłu komunistycznego juz za chwilę ruszą w największy zmotoryzowany rajd charytatywny i my będziemy na nim razem z nimi! 

Dzieło z recyklingu

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">