DE / EN
KOKO MODA 23.05.2018

HOW IT'S MADE: Kolekcja LATO 2018 - #2 Projekty

88/6f/06b5d3b4f53be4bda7031e3f6178.jpeg

Jak już z pewnością wiecie, prace nad kolekcją LATO 2018 trwają i może pamiętacie z pierwszego artykułu o powstawaniu naszych kolekcji, że naszą inspiracją na ten sezon jest MORZE. :) 

Już wybraliśmy materiały do naszych projektów i na pewno nie zabraknie  wśród nich ciekawych wątków recyklingowych. Zdradzimy też, że ważnym elementem pracy nad kolekcją było przeglądanie....atlasu międzynarodowych flag morskich! To z nich zaczerpnęliśmy pomysły na kolory nadchodzącej kolekcji, a ich geometryczne kształty zainspirowały nas przy krojach i cięciach. Teraz czas na stworzenie projektów - od nich się zaczyna konstruowanie form, a później krojenie i szycie. Ale po kolei...

Nasze inspiracje musimy przenieść na papier, a najlepiej robi się to... ołówkiem na papierze! Tak powstają pierwsze szkice naszych projektów, potem kolejne i kolejne. Oczywiście nad wszystkimi projektami długo dyskutujemy, chcemy być pewni, że produkt, który na końcu powstanie będzie dopracowany, wygodny, funkcjonalny i będzie do tego pięknie wyglądał!

Inspirując się morzem, ruchem i szumem fal, piaskiem plaż, marynarskimi węzłami i flagami morskimi stworzyliśmy projekty nowych ubrań na papierze. Na pewno możecie się spodziewać nowych modeli szortów i letnich sukienek oraz uwielbianych przez was topów. Nie zabraknie oryginalnych dodatków i detali, dajemy wam słowo ;) Jednocześnie nasz grafik Dawid zaczął pracować nad nowymi grafikami i printami. Ponieważ nasze parki i bluzy z printami jego autorstwa tak się spodobały, na letni sezon szykuje coś wyjątkowego!

Przygotowane projekty posłużą nam do przygotowania form, z których później będziemy wycinać poszczególne elementy ubrań. Ale o tym już niedługo!

Wszystkie odcinki serii znajdziesz TUTAJ.

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">