DE / EN
KOKO TRAVEL 01.08.2018

KOKO around the world: podsumowanie lipca

e7/e4/3bb9be980bdd8a5675b3a790cb4f.jpeg

Akcja KOKO around the world staje się dla nas powoli małą wakacyjną tradycją. Trzecia edycja zabawy trwa w najlepsze! W tym roku zaskoczyliście nas totalnie liczbą zdjęć, które tak ochoczo do nas przysyłacie i przyznamy szczerze, że kochamy widzieć, że KOKOkreacje noszą się cudnie podczas waszych urlopów na krańcach świata.

W tej edycji akcji otrzymaliśmy już piękne zdjęcia ze słonecznej Portugalii, pojawił się nasz rodzimy Bałtyk, a nawet Japonia i Brazylia. Dowiedzieliśmy się od Was, że nasze ubrania idealnie sprawdzają się podczas letnich upałów (testowane nawet w 39-ciu stopniach) i aktywnych eskapad.

KOKO around the world

Zgodnie z zapowiedzią w tym roku postanowiliśmy z końcem lipca oraz sierpnia nagrodzić też prace, które wyjątkowo nam się spodobały. Przez to, że tegoroczna edycja to REKORD zgłoszeń było nam strasznie ciężko wybrać jedno ulubione zdjęcie spośród tylu rewelacyjnych prac. Nagrodą-niespodzianką postanowiliśmy finalnie nagrodzić dwie prace.

Pierwsze wyróżnienie otrzymuje Kasia Kamińska i jej zdjęcie z Brazylii. Urzekło nas kolorami i świetnym klimatem. 

Kasia KOKOworld

Kasia i jej piękne zdjęcie zrobione podczas podróży do Brazylii

Drugie wyróżnienie przyznajemy Kasi Nieszporek, która zabrała nasze projekty do Słowenii i tam wraz z naszą stylizacją obfotografowała się przy pięknym jeziorze Bohinj. Gratulujemy!

Kasia KOKOworld

Nasze szorty Arbusto i top BMV pięknie prezentują się na tle słoweńskiego krajobrazu

Pamiętajcie, że skończył się dopiero pierwszy etap akcji. Na przysyłanie wakacyjnych zdjęć w naszych projektach macie jeszcze czas do końca sierpnia! A my mamy dla Was coś na zachętę - nasz zespół nie próżnuje. Zobaczcie tylko gdzie my zabraliśmy nasze KOKOkreacje ze sobą!

Martyna, którą na co dzień możecie spotkać w sklepie stacjonarnym, swój urlop spędziła… w drzewach! To w bliskim otoczeniu natury najlepiej ładuje się akumulatory. Na swój wypad zabrała Be My Valentine w kolorze Malachit. Pięknie wkomponował się w otoczenie lasu.

Sylwia, nasza specjalistka ds. obsługi klienta, na swój kaszubski wypoczynek spakowała sukienkę Malagueta, która jak sama mówi- jest niezniszczalna. Sukienka idealnie sprawdziła się podczas kempingowych wakacji a już teraz jest w podróży na Pol’and’Rock Festiwal.

Emilia KOKOworld

Kokoszka Emilia, nasza specjalistka od CSR oraz e-commerce, odpoczywała w niezwykle urokliwej Lombardii. Piękne widoki i do tego nasza Arusha na jednym kadrze. Print inspirowany naturą idealnie wpasował się w ten zakątek Włoch.

Mamy nadzieję, że tym zestawem fotek od naszych Kokoszek zainspirowaliśmy Was wystarczająco do słania własnych do nas. Tutaj znajdziecie wszystkie szczegóły akcji. Czekamy na zdjęcia do końca sierpnia!

 

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">