DE / EN
KOKO TRAVEL 05.12.2017

KOKOakcje: Wspieramy młodych filmowców z Cabo Verde!

83/99/fd22eb4dbc6c1ed1f4e69201befd.jpeg

KOKOchamy kino, zarówno oglądać, jak i tworzyć. Ważne jest dla nas także angażowanie się w projekty, w które wierzymy. I z połączenia tych dwóch pasji mamy przyjemność zaprosić Was do naszej kolejnej akcji!

Oiá (z kreolskiego: zobacz) to audiowizualny projekt dla młodzieży na Wyspach Zielonego Przylądka. Bardzo przypadła nam do gustu idea wyświetlania filmów na czym tylko się da i gdzie się da - na ścianach budynków, na prześcieradłach między blokami, a nawet na ekranie na wodzie! A przy tej okazji zarażania pasją do kina i do tworzenia filmów młodych ludzi, którą ekipa Oiá wciela w życie. Dlatego postanowiliśmy wesprzeć ich działania.

 

Oiá na Wyspach Zielonego Przylądka

 

Już niedługo, 21 grudnia będziecie mieli okazję zobaczyć u nas produkcje młodych kabowerdeńskich twórców, a już teraz do nabycia w naszym autorskim krakowskim sklepie są wydrukowane dzięki uprzejmości Copylandia pocztówki-cegiełki. Znajdują się na nich fotografie lokalnych artystów z wyspy S.Vicente, a wpływy z ich sprzedaży przeznaczone zostaną na zakup dysku zewnętrznego dla projektu Oiá. Koszt jednej pocztówki to zaledwie 5 zł. Z radością wspieramy młodych filmowców z Cabo Verde. 

Dołącz do nas!

 

Pocztówki KOKOworld

 

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">