DE / EN
KOKO PEOPLE 05.02.2018

KOKOwarsztaty: delikatne kroki przełamują opór z Nikko Biernacką

1d/ec/7297dbf900a54c8089fd50216cd5.jpeg

Autorskisklep KOKOworld. Piątkowy wieczór. Kobiece towarzystwo. Lampkawina. Czyż może być lepsza atmosfera do „przełamywania oporudrobnymi krokami”? Poczytajcie i przekonajcie się!

WKOKOworld lubimy nowe wyzwania. Doceniamy też odwagę innych do ichpodejmowania, dlatego tym bardziej dumni jesteśmy, że to właśniemy mogliśmy gościć Nikko Biernacką z jej autorskim warsztatemrozwojowym dla kobiet „Delikatne kroki przełamują opór”.W piątek, 26 stycznia spotkało się u nas ponad 20 wyjątkowychkobiet.

 

Warsztaty Sylwii "Nikko" Biernackiej w KOKOworld

Podczasponad 2-godzinnego spotkania Sylwia "Nikko" Biernacka, inspiratorka, fotografka i trenerka,tutorka i liderka podjęła niełatwy temat oporu, który chyba wwiększości z nas, na samą tylko myśl, wywołuje dreszcze.Wierząc, że to właśnie delikatne kroki przełamują opór i żena opór najlepsza jest czuła świadomość, Nikko podzieliła sięz uczestniczkami spotkania swoim doświadczeniem i wiedzą, jakrozpoznać źródła oporu i przetransformować go z wroga wprzyjaciela. Dzięki zaproponowanym ćwiczeniom miały okazje zyskaćwiększą świadomość tego, co dzieje się w ich życiu i dlaczegopojawił się w nim opór, a także opracować 4 tygodniowy planwyjścia z martwego punktu. I, mamy nadzieję tak jak my, z odwagąsięgnąć po nowe.

 

KOKO moda

Warsztaty “Delikatne kroki przełamują opór” były pierwszym tego typuwydarzeniem w naszej przestrzeni na Starowiślnej w Krakowie.Cieszymy się, że po raz kolejny nasz autorski sklep nie tylkowygodnie pomieścił ponad 20 uczestniczek, ale również byłprzestrzenią, która inspiruje. W spotkaniu uczestniczyło kilkaKOKOszek i mamy nadzieję, że podobnie jak my, także inneuczestniczki wyszły z niego zmotywowane do zmian, na którewcześniej nie miały odwagi. 

 

Warsztaty “Delikatne kroki przełamują opór” w KOKOworld

 

Agata Kurek założycielka KOKO

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">