DE / EN
KOKO PEOPLE 18.04.2018

Kto uszył Twoje ubrania?

1b/45/e4e90650280ad1578752e32190fe.jpeg

Czy zastanawiałaś się kiedyś, kto uszył Twoją odzież? Kto poświęcił swój czas i umiejętności, aby stworzyć Twoje ulubione ubrania? Kto płaci prawdziwą cenę za obecny kształt branży modowej? Za każdą sztuką odzieży stoją przecież prawdziwi ludzie!

Odpowiedzi na te pytania szuka międzynarodowa inicjatywa Fashion Revolution, która domaga się większej przejrzystości w branży. Jak co roku, stajemy ramię w ramię z Fashion Revolution na straży godnych warunków pracy i pytamy #whomademyclothes? W tym roku w dniach 23-29.04 zachęcamy wszystkich do zaangażowania się w akcję, publikowanie zdjęć w ubraniach na lewą stronę i pytanie marek odzieżowych, kto szyje ich ubrania - więcej szczegółów znajdziesz TUTAJ. My będziemy wam przedstawiać wszystkich rękodzielników, z którymi współpracujemy przy naszych kolekcjach, oprócz tego zapraszamy na pokaz filmu The True Cost i naszego najnowszego projektu filmowego - ale o tym więcej już wkrótce ;)

Inicjatywa Fashion Revolution powstała w 2013 roku, po katastrofie kompleksu Rana Plaza w Bangladeszu. Zginęło wtedy 1130 pracowników, którzy w niegodnych warunkach szyli ubrania dla marek odzieżowych z całego świata. Nie pozwólmy zapomnieć o tej tragedii i nawołujmy marki odzieżowe do zmiany myślenia i standardów w branży.

Razem mamy moc, która może zmienić świat na lepsze!

 

Rękodzielnicy KOKOworld

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">