DE / EN
KOKO MODA 27.06.2019

Lato bez limitów!

a2/71/db1443c94cdb987a2bfde97bd23a.jpeg

Lato to pora roku, kiedy wyjątkowo chcemy cieszyś się życiem, smakować je wszystkim zmysłami. To czas, kiedy lubimy się bawić, odkrywać, słowem czerpać garściami. I dlatego szczególnie w takich chwilach, aby naprawdę bawić się na całego, ważne jest, by nic nie ograniczało naszych ruchów i wyobraźni. Zobaczcie, jakie KOKOprojekty polecamy na wakacyjne przygody bez limitów!

Ubrania z kolekcji KOKOworld
Kasia w topie Be My Valentine Sunny XS/S i jeansach Bofor w rozmiarze S/M.

 

Patrycja, nasza nadworna testerka projektów w rozmiarze XS, którą na co dzień możecie spotkać w naszym krakowskim sklepie, w szczególności uwielbia bluzki Minimal. Zwłaszcza, że dobrze wie, że nierzadko wakacyjne popołudnia niespodziewanie przeistaczają się w wakacyjne noce, dlatego zawsze dobrze mieć przy sobie coś z długim rękawem, kiedy nagle zrobi się chłodniej. Bluzki Minimal dostępne są w kilku kolorach - od źółtego, poprzez pomarańczowy i brązowy po czarny, a także w paski, które od razu przywodzą na myśl morskie opowieści! Wraz z pojawieniem się nowej kolekcji Patrycja od razu wskoczyła także w nasze ekologiczne jeansy Bosfor. Oprócz tego, że zachwycają niestandardowym krojem, to są o wiele bardziej przyjazne środowisku, niż standardowe jeansy. Wykonaliśmy je bowiem z biodegradowalnego tencelu, powstałego z przetworzonej pulpy drzewnej. Do tego nasz dostawca tencelu, to austriacka firma Lenzing, pionier w jego produkcji, która dodatkowo pozyskuje drewno z certyfikowanych lasów, w których prowadzona jest zrównoważona gospodarka leśna.

KOKO design
Iwona w sukience Fez Organic Moon w rozmiarze M/L i Gosia w sukience Masada Blue rozmiar M/L.

I o czym przekonała nas Kasia, którą znacie już z naszego projektu Zwykłe-Niewykłe, można w nich nieźle fikać! Kasia komfortowo czuje się w rozmiarze XS/S lub S/M i chętnie fika nie tylko w naszych jeansach w rozmiarze S/M, ale i szarawarach oraz topach Be My Valentine w rozmiarze XS/S, które razem wydają się być idealnym zestawem do zadań specjalnych!

Sukienki KOKO
Lady in Blue - Gosia w sukience Arnisa.

Gosia, która ma 168 cm wzrostu i najczęściej sięga po rozmiar M/L na swoje wakacyjne eskapady do plecaka najchętniej pakuje wielofunkcyjną spódnicę Button, którą także uszyliśmy z tencelu. Gosia docenia wyjątkowe właściwości tencelu i komfort, jakie zapewniają uszyte z niego ubrania. Lubi także sukienki, dlatego do gustu przypadły jej Masada i Arnisa. 

Bluzka Cordia KOKOworld
Gosia w bluzce Cordia Coral i spodniach Malaga.

Oprócz tego, że obie są w jej ulubionym kolorze, Masada urzekła ją odsłoniętymi plecami oraz wstawką z kolorowego materiału, który przywieźliśmy z Indonezji. Arnisę zaś polubiła za to, że zmysłowo podkreśla talię i eksponuje ramiona. No i te krzyżujące się na plecach ramiączka! Na chłodniejsze wieczory Gosia wybiera zaś bluzkę Cordia Coral.

Sukienki z kolekcji KOKOworld
Iwona w sukience Petra Organic Fiesta.

To, że KOKOprojekty są idealne nie tylko dla różnych sylwetek, ale i różnych pokoleń pokazuje fakt, że zarówno Gosia, jak i Iwona chętnie sięgnęły na przykład po sukienkę Petra Organic FiestaObie zresztą są podobnego wzrostu i noszą ten sam rozmiar. W Petrze urzekł je przede wszystkich energetyczny kolor i upcyklingowy pasek na plecach. Ponadto uszyliśmy ją z bawełny organicznej, która jest synonimem mniejszego zużycia wody, braku pestycydów i sprawiedliwych warunków pracy dla rolników. Co więcej, to tkanina idealna dla alergików, przewiewna i w 100% biodegradowalna. 

Ubrania KOKO
Iwona w tope Be My Valentine Moon i szortach Pergamon Honey.

Iwona dobrze czuje się także w szortach Pergamon Honey, do których chętnie zakłada top Be My Valentine - oba produkty w rozmiarze M/L. Nic więc dziwnego, że idealnie pasujące do wszystkiego topy są naszym wieloletnim już bestsellerem! Iwona wyjątkowo przepada za projektami z lnu, naturalnego i przyjaznego środowisku materiału, który zapewnia optymalny mikroklimat w sferze skóra-odzież. Poza tym nie powoduje zwiększenia temperatury ciała, dlatego jest idealny na lato! Jej szafę podbiły zatem bluzki Damascus z upcyklingowym akcentem na plecach. Na chłodniejsze letnie wieczory Iwona zabiera ze sobą narzutkę Orisa Natural. Dodatkowo na karczku ozdobiliśmy ją wyjątkowymi, ręcznie nanoszonymi pieczątkami.

Moda KOKOworld
Ewa w narzutce Orisa Natural i sukience Ramon Organic Fiesta.

Narzutka stała się także jednym z ulubionych projektów Ewy, która ma 163 cm wzrostu i nosi rozmiar M/L lub XL/L. Ewa tak polubiła pomysł ozdobnych pieczęci, że skusiła się takżę na bluzkę Dahab Pink! Oprócz tego  wyjątkowo dobrze czuje się w zestawie bluzka Eadi i spodnie Bakir, obie uszyte z naszych ulubionych materiałów - bawełny organicznej i tencelu. Ewa chętnie sięgneła też po sukienkę Ramon, która jest idealnym dowodem na to, że dobrze czują się w niej osoby w różnym wieku i noszące różne rozmiary - od naszej Karoli, która nosi rozmiar XS/S i polubiła Ramon Blue po Ewę, która pokochała Ramon Organic Fiesta w rozmiarze L/XL! 

A Ty, co zabierzesz ze sobą w wakacyjną przygodę?

Ubrania z kolekcji KOKOworld
Ewa bardzo polubiła ręcznie pięczątkowane projekty. Tu w bluzce Dahab Pink.
KOKO design
Ewa w bluzce Eadi Organic Black i spodniach Bakir Corma.

 

Sukienki KOKOworld
Gosia w sukience Petra Organic Fiesta i nerce Khali.

 

Moda damska KOKOworld
Gosia w bluzce Eadi Organic Black i spódnicy Button Corma.
Made for you KOKOworld
Iwona w bluzce Damascus Yellow i spodniach Atlantic.

 

Modne ubrania w KOKOworld
Spodnie Bakir Corma i bluzka Damascus Navy - zestaw idealny!

 

Szarawary w kolekcji KOKOworld
FIku miku w topiku! Kasia, top Be My Valentine i szarawary!

 

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">