DE / EN
KOKO MODA 07.08.2018

Lato we wszystkich rozmiarach!

ed/b3/9a2dfcf265bf97665ad0002d0a3d.jpeg

Projektując naszą inspirowaną morzem kolekcję Lato 2018 myśleliśmy przede wszystkim o wygodzie podczas wakacyjnych przygód. I to w wymiarze od xs do xl!

 Ubrania KOKO

I tego lata zawitały u nas bestsellerowe spódnice Tulip, które dziełi okragłym cięciom układają się niezwykle miękko na biodrach i dodają sylwetce kobiecości. Oprócz klasycznej czerni  i pudrowego różu, tego lata  dostępne są także w kolorze szarym. Spódnice w tym kolorze uszyliśmy z  tkaniny z włókien bambusowych, znanych ze swoich właściwości oddychających i termoregulujących.

Niestadardowe cięcia zastosowaliśmy także w sukienkach Portofino.  Uszyliśmy je bowiem z dwóch warstw - ta pod spodem sprawia, że sukienka nie przylega do ciała, podczas gdy asymetryczna wierzchnia pięknie układa się na sylwetce zmysłowo tańcząc przy najmniejszym nawet ruchu.

Nie zapomnieliśmy także o egzotycznych dodatkach! Kolorowe ramiączko to właśnie charakterystyczny element bluzek Flores, z dwiema nachodzącymi na siebie warstwami. Dzięki temu bluzka nie przylega ciasno do ciała i zapewnia pełną swobodę ruchów.

 Moda KOKO

A jeśli lato, zwłaszcza te upalne, to chyba w żadnej, absolutnie żadnej walizce ani plecaku nie może zabraknąć szortów! My już od kilku miesięcy marzyłyśmy, żeby włożyć na siebie szorty Rodos! Tworząc je myśleliśmy przede wszystkim o maksymalnej wygodzie. To właśnie z tego powodu posiadają gumkę i troczki- bez sztywnych suwaków i guzików! Wszystko po to, by cieszyć się pełną swobodą. Ale to nie wszystko! Szorty uszyłyśmy z najwyższej jakości miękkiego lyocellu zwanego popularnie tenclem. 

Podobnie jak sukienkę Faial! Oprócz super mocy, jakich nadaje jej ten jeden z najbardziej ekologicznych materiałów, który charakteryzuje się wyższą oddychalnością niż bawełna, a w odpowiednich warunkach ulega biodegradacji w przeciągu 6 tygodni, Faial to idealna towarzyszka...."do tańca i do różańca"! Prosty krój sprawdzi się zarówno w poróży, jak i w biurze!  

O funkcjonalności i ograniczonej pojemności bagażu podróżnego myśleliśmy także projektując tunikę Elba. Daje ona nieskończenie wiele możliwości i chętnie wystąpi solo, z paskiem, a nawet z legginsami, jeśli pogoda nieco zawiedzie. Ponadto posiada przydatne kieszonki, w których można schować wakacyjne skarby.

 KOKO made in Poland

A ponieważ lato ewidentnie kojarzy nam się ze słońcem, w kolekcji nie mogło zabraknąć słonecznej tuniki Tube Lime i jej sióstr w innych kolorach! Uniwersalny krój nie tylko będzie dobrzeleżał na wszystkich sylwetkach, ale i sprawdzi się w każdej sytuacji. A jeśli, podobnie jak my, wyjątkowo lubisz łapać każdy promyk słońca i odsłaniać ramiona, to top Savona będzie strzałem w dziesiatkę! Dodatkowo uszyliśmy go z wiskozy mikromodal, która jest niezwykle przewiewna i przyjazna dla skóry. Lecimy go testować podczas naszych wakacyjnycn podróży!  

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">