DE / EN
KOKO MODA 06.04.2018

Nowa kolekcja, nowe rozmiary!

e7/51/3d227ec4a2e1a788c1ad18d820a3.jpeg

Projektując każdy z naszych produktówwkładamy całe serce w to, aby był niepowtarzalny. Dokładamywszelkich starań, aby do Waszych serc (i szaf) trafiły sukienki,bluzki i spodnie wyjątkowe, takie jak Wy! A wraz z najnowsząkolekcją przygotowaliśmy także narzędzie ułatwiając wybórodpowiedniego rozmiaru.

Sukienki KOKO
Sukienki Perre to jeden z produktów dostępnych w szerokiej rozmiarówce!

Tworząc każdą kolekcjęindywidualnie pochylamy się nad każdym projektem, aby dzięki temuprzypominała bombonierkę pełną pysznych, kolorowych, unikalnychniespodzianek! Jednocześnie dobrze wiemy, że aby czuć się w czymśdoskonale, równie ważna jak krój i kolor jest kwestiaodpowiedniego rozmiaru. Nieustannie dążymy zatem nie tylko dorozwijania palety projektów i ich kolorów, ale i ich rozmiarów. Imożecie być pewne, że nad każdym pracujemy osobno ipieczołowicie, uważnie wsłuchując się w głosy Was, naszychklientek! To dlatego tak często w pierwszej kolejności pojawiająsię wymiary „uniwersalne, standardowe”, a dopiero w ślad zanimi przychodzą inne – po prostu czekamy na Waszą opinię, którajest dla nas najważniejsza!

Tuniki KOKOworld
Tunikę Checked In Sand Rang Rang ze wstawkami z oryginalnego indonezyjskiego batiku zaprojektowałyśmy w jednym, uniwersalnym rozmiarze, który idealnie pasuje na rozmiary (XS/S i S/M).

Klientki, które dobrze nas znają,wiedzą, że stawiamy na wszechstronną nieszablonowość. Alejednocześnie wraz z nową kolekcją podjęliśmy dodatkowe starania,aby ułatwić wybór dostępnych rozmiarów. A zatem na prośbęnaszych klientek, oprócz sukcesywnego przygotowywania nowychrozmiarów, podjęliśmy się także próbę ich unifikacji, coobrazuje poniższa tabelka. Podane w niej liczby odzwierciedlają wymiary sylwetki. Wszystkie projekty z kolekcji EarlySpring i kolejnych był przygotowywane wedle niej – wystarczydopasować swoje wymiary do tabelki i sprawdzić, który rozmiarbędzie idealny. Jeśli na przykład masz w biodrach (C) 82 cm, w pasie (B) 65 cm, a w biuście (A) 84 cm, to najpewniej dobrze będziesz się czuła w bluzce w rozmiarze XS/S. Rozmiar uniwersalny idealnie zaś pasuje na rozmiary od S do L.

Rozmiarówka ubrań KOKOworld

Rozmiarówka obejmuje rozmiary od XSd o XXL. Nieustannie także nad nią pracujemy, aby rozwiała sięrazem z nami i żeby jak najwięcej Waszych ulubionych produktówdostępnych było w szerokim wachlarzu rozmiarów. I bardzo zachęcamydo dzielenia się z nami Waszymi uwagami i życzeniami co dorozmiarów poszczególnych produktów.

Nie znalazłaś swojego ulubionegoproduktu w Twoim rozmiarze? Daj nam znać!

 

Różowa sukienka KOKOworld
Sukienka Carousel Coral dostępna jest w rozmiarach od S/M do L/XL.

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">