DE / EN
KOKO TRAVEL 24.09.2018

Odkryj Polskę z KOKOworld. Beskid Sądecki

ae/19/f26862e1b47e74c194e01e38ef7c.jpeg

Jesień jest tuż tuż, podobnie jak nasza kolekcja Autumn 2018. Zanim podzielimy się z Wami premierowymi projektami już dzielimy się naszą najnowszą akcją, którą organizujemy wraz z naszą klientką, Kasią Suśniak. 

Ubrania KOKO

Ta współpraca zrodziła się tak naturalnie, jak parki i lasy zaczynają ubierać się w  przepiękne, złote kolory na jesień. Kasia lubi podróżować i bardzo nam miło, że lubi także nasze projekty. I dlatego razem będziemy odkrywali uroki naszej pięknej, polskiej krainy. Dziś, dajemy się Kasi porwać do Beskidu Sądeckiego. Dołączycie?  

Lato w tym roku trwało wyjątkowo długo i było niebywale ciepłe. Nawet teraz, mimo że jesień daje już o sobie znać, temperatura wciąż bywa jeszcze bardzo przyjemna, a słońce często przyświeca zza chmur. Nieuchronnie jednak można poczuć już czas nadchodzących zmian. Trawa o poranku bywa już wilgotna, w dolinach unoszą się poranne mgły, a powietrze pachnie suchymi liśćmi. To właśnie teraz jest ostatnia chwila na doładowanie witaminy D, chodzenie boso po łące czy robienie przetworów na zimę. Jesień to najlepszy czas na długie spacery, bo właśnie teraz temperatura jest optymalna do aktywności na świeżym powietrzu. To także dobry moment, żeby zwolnić, obserwować naturę i zadbać o siebie. Jest to również idealna pora, aby odkryć na nowo swoje otoczenie. Ogrody, parki, lasy, które w ostatnich miesiącach były intensywnie zielone, powoli zaczynają zmieniać swoje kolory. Liście i kasztany lecą z drzew, a jarzębina i dzika róża zachwycają intensywnością swoich barw. Wystarczy wyjść z domu, rozejrzeć się wokół i zachwycić tym co nas otacza.  

Batikowe serduszko KOKOworld

Ja w poszukiwaniu pierwszych oznak jesieni wyruszyłam doświadczyć Beskidu Sądeckiego. Jest to bardzo piękny, choć raczej niezbyt znany rejon. Znajduje się w nim 14 rezerwatów przyrody i Popradzki Park Krajobrazowy, stworzone w celu ochrony środowisk naturalnych. Jest to także najbogatszy w Polsce region pod względem ilości występujących źródeł wód mineralnych. Na tych terenach żyje aż 45 z 65 ssaków lądowych występujących w naszym kraju, w tym niedźwiedzie, wilki i rysie. Lasy natomiast swoją różnorodnością biologiczną oraz ilością występujących zbiorowisk leśnych, zachowanych w stanie zbliżonym do środowiska naturalnego, ustępują miejsca jedynie Puszczy Białowieskiej. 

KOKO travel

Góry te są bardzo dobrze zagospodarowane turystycznie. Znakowane szlaki i ścieżki wytyczone są w najładniejszych partiach regionu, a kilkanaście schronisk i chatek górskich, w połączeniu z niezliczoną bazą ośrodków, hoteli i agroturystyk, tworzy bardzo bogatą ofertę noclegową. Nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby zachwycić się pięknem otaczającego nas świata.

„Wyjdź z domu na światło słońca, zatańcz na łące lub usiądź przy strumieniu i po prostu bądź” - J. Donald Walters

Odkryj Polskę z KOKOworld.


Z górskimi pozdrowieniami,

Kasia

Podróżuj z KOKO
Poznaj Beskid Sądecki z KOKOworld

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">