DE / EN
KOKO MODA 02.10.2017

Powitanie kolekcji Jesień 2017

d0/ae/0a82a1a4abbfca5a4b8675199ef1.jpeg

Od samego początku projektowania nowego wnętrza naszego krakowskiegosklepu wiedzieliśmy, że chcemy w nim zaaranżować przestrzeń naspotkania i różnego typu wydarzenia. I tym bardziej się cieszymy, że 28 września wieczorową porą spotkaliśmy się ponownie wspólnie w murach KOKOworld w Krakowie. Zwłaszcza, że okazja była prawdziwie wyjątkowa - premiera kolekcji Jesień 2017. Nasz sklep był już sceną spotkań podróżniczych, warsztatów dla dzieci, ale w ten wieczór po raz pierwszy przekształcił się w wybieg dla modelek! Zobaczcie jak było :)

Przygotowania do pokazu zaczęliśmy już parę dni temu od nawiązania kontaktu z dziewczynami, które chciałby spróbować swoich sił jako modelki i wziąć udział w pokazie. Szukaliśmy po prostu zwykłych-niezwykłych dziewczyn, przede wszystkim wśród naszych klientek, b owiedziałyśmy, że takich mamy sporo! Co do tego nie mamy wątpliwości! Ale przyznamy, że ilość zgłoszeń przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Dostaliśmy od Was bardzo zgłoszeń i naprawdę nie spodziewaliśmy się aż takiego odzewu! Niestety niemogliśmy zaprosić każdej z Was, ale okazji będzie z pewnościąjeszcze wiele, także nic straconego! Ostatecznie 6 zupełnie różnych, inspirujących dziewczyn tego dnia zostało modelkami KOKOworld i wyznamy, że lepiej trafić nie mogliśmy!

Przygotowania do pokazy zaczęliśmy od wybrania 3 stylizacje dla każdej zmodelek, skomponowane z jesiennych nowości. Wśród prezentowanych modeli były również rzeczy zupełnie absolutnie, absolutnie premierowe – uchyliliśmy rąbka tajemnicy i zaprezentowaliśmy zupełnie nowym wzorem inspirowanym motywem dżungli. Jak na prawdziwy pokaz przystało, nie mogło w zabraknąć odpowiedniego makijażu i fryzur. O to zadbała nasza niezastąpiona Ania, która odpowiada za wizaż większości naszych sesji.

Część oficjalną naszego wydarzenia zapowiedziała Bogna - nasza event managerka, która była organizatorką całego przedsięwzięcia. Tytułem wstępu opowiedziała o najnowszej kolekcji KOKOworld, w której postawiłyśmy mocy kolorów, bawełnę organiczną oraz materiały od naszego rękodzielnika z Indonezji. A później sięzaczęło…

W rytm klimatycznej muzyki nasze modelki zaprezentowały obecnymgościom naszą najnowszą kolekcję. Było nam bardzo miło, kiedy ukradkiem oka widziałyśmy reakcję zgromadzonych – miało się wrażenie, że nie mogli oderwać wzroku od pięknych KOKOdziewczyn i ich kreacji. Pokaz zakończyłyśmy pamiątkowym zdjęciem modelek wraz z Agatą założycielką KOKOworld, główną twórczynią kolekcji oraz....serią długich braw, za które jeszcze raz bardzo dziękujemy!

A po części oficjalnej, przyszła pora na na wspólne pogawędki przy winie. Podczas wydarzenia nie mogło zabraknąć także poczęstunku! O nasze podniebienia podczas tego wydarzenia zadbało @Happy Diet z Krakowa. Było naprawdę smacznie, zdrowo a do tego kolorowo czyli...tak jak nasza kolekcja.

Dziękujemy wszystkim za obecność i życzymy sobie, aby każda z naszych kolejnych kolekcji miała taką oprawę! 

My już nie możemy się doczekać kolejnego pokazu, a póki co zapraszamy do obejrzenia naszej kolekcji Jesień 2017 www.kokoworld.pl Krakowie przy ul. Starowiślnej 19 i wielu concept storach w całej Polsce. Do zobaczenia!

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">