DE / EN
KOKO TRAVEL 03.09.2018

Rekordowa edycja KOKO around the world - czas na posumowanie! | WYNIKI SIERPNIA

16/db/ed994e9055159daa34c25d5d2305.jpeg

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Dwa miesiące wakacji dobiegły końca, a tym samym zakończyliśmy również naszą tegoroczną akcję KOKO around the world. Wiecie, że to była już trzecia edycja?

KOKO around the world



W tym roku otrzymaliśmy od Was rekordową ilość prac - po podliczeniu była ich grubo ponad setka! “Szczerze? Nie myślałam, że tegoroczna akcja KOKO around the world będzie się cieszyła taką popularnością, a tu takie pozytywne zaskoczenie. W tej edycji otrzymałam już od Was ogromnie dużo zgłoszeń zgłoszeń i powiem tak: zabieracie nasze projekty po prostu wszędzie. Jak dotąd odwiedziliśmy z Wami m.in. Japonię, Maroko, Brazylię, Włochy… a nawet Nową Zelandię!”- przyznaje koordynatorka akcji, kokoszka Emilia.

KOKOszki

Tak jak to było w przypadku lipca - z końcem sierpnia przyszedł czas na to byśmy ze wszystkich otrzymanych prac wybrali nasze ulubione i nagrodzili je niespodziankami od nas.

Tym razem do nagród dołączają również zestawy książek od Wydawnictwa Znak. Te trzy tytuły to dzieła Zadie Smith, pisarki którą kochamy czytać. A “Widzi mi się” jest świeżo po premierze, także tym bardziej cieszy nas to, że możemy Was nimi obdarować.

Książki Wydawnictwa Znak

Do rzeczy! Po długiej naradzie zdecydowaliśmy wyróżnić Wiolę, która odwiedziła Gdańsk w naszej czerwonej sukience Maya. To zdjęcie po prostu skradło nasze serce od samego początku! Spójrzcie tylko na te kolory :)

Wiola KOKOworld

Drugie wyróżnienie trafia do Kasi, która nasze spodnie Knot It zabrała do, uwaga…  Ittoqqortoormiit! Dziękujemy za dawkę śmiechu podczas prób przeczytanie tej nazwy.

Kasia KOKOworld



Dziękujemy Wam wszystkim za udział! Mimo, że tegoroczna akcja dobiegła końca, pamiętajcie, że KOKOzałoga uwielbia od Was dostawać zdjęcia zawsze! A już teraz odliczamy dni do kolejnych wakacji i ... kolejnej akcji KOKO around the world.

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">