DE / EN
KOKO MODA 10.07.2017

To lato należy do mikromodalu!

7d/ef/e673df0a2ae9fb237d14d58257c9.jpeg

Z niecierpliwością wyczekiwałyśmy lata, upalnych dni i dłuuugich, ciepłych wieczorów! Dlatego w naszej najnowszej kolekcji znajdziecie wiele propozycji na niezapomniane letnie chwile. Jaki materiał jest najlepszy na tę porę roku?

W naszej letniej kolekcji postawiłyśmy na wiskozę mikromodal, która tworzona jest specjalnie dla KOKOworld w polskiej dziewiarni. Chcecie się dowiedzieć jakie ma właściwości i dlaczego nasza letnia kolekcja opiera się właśnie na tym materiale? Poniżej znajdziecie wszystkie szczegóły.:

Mikromodal składa się z  włókien celulozowych wytwarzanych na bazie drzewa bukowego,  które regulują temperaturę ciała i wchłaniając wilgoć, dzięki czemu delikatność i połysk kolorów pozostają niezmienne nawet po wielu praniach. Mikrowłókno, dzięki gładkiej powierzchni przypomina w dotyku jedwab.

Ponadto jego włókna mają delikatną strukturę, która zapobiega naruszeniu powierzchni materiału w trakcie prania. Dzięki temu mikromodal zawsze zachowuje swoją miękkość i sprężystość.

My zakochałyśmy się w tym materiale, dlatego wiele rzeczy w naszej kolekcji Lato 21017 stworzyłyśmy właśnie z niego. Kombinezony, tuniki, spódnice i bluzki Tulip, sukienki Odder Side.... A jaki mikromodalowy KOKOprodukt jest Twoim ulubionym?

KOKO made in Poland
Moda damska w KOKOworld
 

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">