DE / EN
07.06.2019

Wielki powrót szarawarów!

73/72/4b7e6e2eb96e5c486492540dc8ad.jpeg

Nie wyobrażamy sobie lata w KOKOworld bez naszych szarawarów. Oryginalne spodnie z Nepalu przez kilka lat naszej działalności zgromadziły już całkiem spore grono fanów! Nic dziwnego - są mega wygodne, uniwersalne, przewiewne i do tego oryginalne. Od początku roku dostajemy od Was pytania o ich powrót. Chyba nie mogliśmy zrobić inaczej: oficjalnie ogłaszamy wielki powrót szarawarów! Uwolnij z nami wewnętrzne dziecko… i daj się ponieść!

Kolorowe szarawary w kolekcji KOKOworld

Wiecie, że ten model spodni tak naprawdę wywodzi się z Bałkanów? Od samego początku były bardzo kolorowe albo wręcz odwrotnie - zupełnie czarne - w zależności od sytuacji, w której mają być noszone. Właśnie takie spodnie od zawsze wchodziły w skład ubrania kultowych tancerek hinduskich – bajader.

Czarne szarawary w KOKOworld

Szarawary pozwalają na dużą swobodę ruchów. Uwielbiają je osoby ceniące wygodę i komfort. Jeśli umiemy je dobrze skomponować z resztą stroju, mogą być niezwykle oryginalnym dopełnieniem stylizacji. Z klasyczną bluzką Eadi i sportowymi butami są kwintesencją luzu. Z koszulą Marmara, marynarką Ararat Corma i szpilkami stają się kreacją, którą śmiało można założyć na wieczór. Stanowią ciekawą alternatywę dla obcisłych rurek.

Ubrania KOKOBez względu na to co planujecie, te spodnie z pewnością będą Waszym przyjacielem na długie lata i zapewnią komfort i swobodę ruchów w każdych okolicznościach. Wszystkie dostępne warianty szarawarów znajdziecie TUTAJ.

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">