DE / EN
KOKO INSIDE OUT 22.02.2018

Z wizytą w naszym indonezyjskim warsztacie

85/93/fc511fcc328df80f28a22af161c8.jpeg

Jill i Luke, amerykańscy bloggerzy odpowiedzialnej mody z Sutton and Grove, odwiedzili naszego indonezyjskiego rękodzielnika Kis Herrego w Jogjakarcie. Zobaczcie, co nam podesłali!

Nasza znajomość z Jill i Luke zaczęła się listopadzie ubiegłego roku. Wtedy to podczas ich wizyty w Krakowie odwiedzili nasz sklep. Jill od razu przypadła do gustu nasza spódnica Rang Rang, wykonana z indonezyjskiego batiku. I tak od słowa do słowa, okazało się, JIll i Luke mają zaplanowaną podróż do Indonezji. Kiedy opowiedzieliśmy im o naszym rękodzielniku Kis Herrym i jego warsztacie od razu zaproponowali, by go odwiedzić! A my z przyjemnością ich skontaktowaliśmy. Zobaczcie jakie wrażenia przywieźli z tej wizyty! 

 

Jill i Luke z wizytą w Krakowie w KOKOworld
Jill i Luke z wizytą w Krakowie w listopadzie 2017.

 

 

Kiedy  po raz pierwszy weszliśmy do warsztatu Kis Herrego i zobaczyliśmyjego współpracowników przy pracy poczuliśmy się jak na lekcjisztuki! Każdy z nich sprawiał wrażenie, jakby był „w swoim świecie”, skupiony na swojej pracy. Skupiony, a jednocześnieszczęśliwy, w pełni oddany temu co robi i czerpiący z tegoradość. Kis oprowadził nas po warsztacie i przedstawił swojejekipie. Wytłumaczył nam także jak krok po kroku powstaje batik.Dowiedzieliśmy się także, że każdy pracownik odpowiedzialny jestza dany etap produkcji, w którym może wykorzystywać swojewyjątkowe umiejętności. Sprawiło im wiele frajdy pokazanie namswojej pracy! Zobaczyliśmy na własne oczy jak wyspecjalizowanymprocesem jest produkcja batików i jakiej kreatywności iumiejętności wymaga! Kis Herrego i jego ekipy zaimponowali mamtakże atmosferą, jaką tworzą w swoim warsztacie – radość ikreatywność unosi się w nim w powietrzu!

Jill + Luke, Sutton and Grove  

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">