DE / EN
KOKO PEOPLE 10.05.2016

Zwykłe-Niezwykłe: architektka Maria Rauch

d6/56/0f8708c3526495cdf99eb5731c0b.jpeg

"Hej dziewczyny, z waszym domem czy mieszkaniem jest dokładnie tak jak z ubieraniem się. Projekt to pomysł. I możesz go przymierzyć. Tak jak przymierzasz sukienkę, żeby sprawdzić „czy jest ci w niej do twarzy”. Życie w katalogu jest płaskie, jak kartki papieru" mówi Maria Rauch, kolejna bohaterka naszego projektu Zwykłe-Niezwykłe!

Czymsię zajmujesz na co dzień?

Projektuję domy i ich wnętrza. Pracuję z ludźmi, ich pomysłami i marzeniami.

Co daje Ci siłę, co Cię nakręca?

KoWorking w którym pracuję. Stary Młyn w Zabierzowie. Miejsce z hamakami,huśtawkami i rzeką.  Mójdom. Kot Pyciek. Okno z widokiem na łąkę. Fakt, że prosto z łóżkamogę wyjść bosą nogą na trawę. Joga.Muzyka. Oddechy. Spacery. No i na dragach lecę: spirulina i żurawina (śmiech). 

Jaka jest Twoja największa pasja i jak się zaczęła?

Projektowanie.Czyli zabawa w wymyślanie. Kombinowanie. Uwielbiam wymyślać coś z niczego.
Architektka Maria Rauch w ubraniach KOKOworld

Co sprawiło, że właśnie Marynarka Ethno on My Back jest Twoim ulubionym KOKOciuchem?

Marynarka jest energetyzująco czerwona i ma etniczne wątki, które bardzolubię. Dodaje mi pewności siebie a jednocześnie luzu.

Absolutny must w Twojej szafie?

Szarawary,czyli hinduskie luźne portki, które raz wyglądają jak spodnie araz jak spódnica. Uwielbiam je na każdą okazję.

Jeślimogłabyś wysłać w eter wiadomość do wszystkich dziewczynświata, co byś im powiedziała?

Hejdziewczyny, z waszym domem czy mieszkaniem jest dokładnie tak jak zubieraniem się. Projekt to pomysł. I możesz go przymierzyć.Tak jak przymierzasz sukienkę, żeby sprawdzić „czy jest ci wniej do twarzy”. Życiew katalogu jest płaskie, jak kartki papieru. Dlatego nieprzebierajmy siebie ani naszych mieszkań w nieswoje garniturki i zaciasne gorsety, w których ciężko nam będzie oddychać. Tojak mieszkamy wpływa na nas i powinno nas wspierać. Szkoda jestkażdej minuty na życie w tymczasowych i niesprzyjającychwarunkach. Poczuj się dobrze w swojej skórze i w swoim najbliższymotoczeniu. Niech wspiera Twoją kreatywność. 
Moda KOKO
Architektka Maria Rauch w ubraniach KOKOworld
Architektka Maria Rauch w ubraniach KOKOworld

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">