DE / EN
KOKO PEOPLE 12.10.2016

Zwykłe-Niezwykłe: instruktorka tańca Kasia Nieużyła

e9/68/50be34b74f53f8640b2d84574b42.jpeg

"Jesteś ukochaną córką Boga. Piękną, unikalną, wartościową i pełną potencjału, którym obdarzysz świat. Ufaj i bądź odważna"zachęca Kasia Nieużyła, instruktorka tańca i bohaterka naszej akcji Zwykłe-Niezwykłe. Zapraszamy do lektury!

KOKOworld: Czym się zajmujesz na co dzień?

Kasia: Zawodowo pracuję twórczo z ludźmi –uczę tańca, świadomości ciała, tańczę i oprowadzam turystówpo Krakowie. Mam to szczęście, że lubię swoją pracę, jestciekawa, rozwojowa, więc moja codzienność jest dobrącodziennością. W Krakowie uczę w Kontakt Przestrzeń Ruchu iTańca a w Jaworznie w Teatrze Sztuk. 
Ubrania KOKOworld

KOKOworld: Co daje Ci siłę,co Cię nakręca?

Kasia: Prawdziwe i życiodajne relacje zludźmi, modlitwa, podróże, różnorodność, ruch. Dobro i pięknomnie nakręca, to które jest w drugim człowieku, które ja samamogę dać światu, albo które dostaję. 

KOKOworld: Jaka jest Twojanajwiększa pasja i jak się zaczęła?

Kasia: Taniec. Od dziecka uwielbiałamtańczyć, zawsze chciałam zostać tancerką. Zaczęłam w wieku 10lat, ale po maturze miałam kilkuletnią przerwę. Marzenia otańczeniu odłożyłam do szuflady „dla marzycieli” i wzięłamsię za solidne studia językowe. Moja przyjaciółka zobaczyłaplakat o naborze do studium instruktorskiego i kazała mi pójść naprzesłuchanie , sama bym nie poszła bo myślałam, że po takiejprzerwie kompletnie się nie nadaję. W trakcie kursu dostałampracę, zaczęłam się szkolić w kraju i za granicą i tak naprawdęodnalazłam swoją tożsamość. W tańcu czuję się piękna iwolna. Za każdym razem kiedy puszczam muzykę, staję na sali wdresie albo na scenie, dzieje się coś magicznego...
Parka KOKOworld

KOKOworld: Co sprawiło, że właśnie koszula Flower Power i sukienka Maxi Strawberry jest Twoją ulubioną?

Kasia: Koszula Flower Power w kwiaty – czuję sięw niej jak przy porannej kawie na białym fotelu w ogrodzie. Albojakbym właśnie wyszła spod prysznica, czysta, świeża i spokojna.Kojarzy mi się z wypoczynkiem, kobiecym ciepłem, macierzyństwem.
Czerwona sukienka Maxi  Strawberry – Włochy,dobre jedzenie, randka, ciepły letni wieczór. Czuję się w niejbardzo kobieca, zmysłowa i elegancka, ale jak tylko założę doniej adidasy i bluzę, nabiera miejskiego „casual” stylu. Lubiętakie ubrania – proste , na których można grać dodatkami izmieniać ich charakter.

KOKOworld: Absolutne no-go w Twojej szafie?

Kasia: Nie lubię byle jakich materiałów i„naciapanych” wzorów. Nigdy świadomie nie wyszłabym wskarpetach do japonek (śmiech). 

KOKOworld: Jeśli mogłabyś wysłać weter wiadomość do wszystkich dziewczyn świata, co byś impowiedziała?

Jesteś ukochaną córką Boga. Piękną,unikalną, wartościową i pełną potencjału, którym obdarzyszświat. Ufaj i bądź odważna.
 Instruktorka tańca Kasia Nieużyła

 

KOKO made in Poland

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">