DE / EN
KOKO PEOPLE 13.04.2017

Zwykłe-Niezwykłe: podróżniczka, autorka, aktywistka Magda Bębenek

c1/b7/420dc60edb540cb0526f9cd75991.jpeg

 

"Zaufajcie temu, co nosicie w sercach i dzielcie się swoimi marzeniami i wizjami z innymi" zachęca Magda, kolejna niezwykła bohaterka naszej akcji Zwykłe-Niezwykłe. Zapraszamy do lektury i ostrzegamy, będzie energetycznie! 

KOKOworld: Czym się zajmujesz na co dzień?

Magda: Zaczynamorganizować projekt Siedem Pokoleń, który skupiony jest napromowaniu szeroko rozumianej idei zaangażowania ekologicznego,społecznego i politycznego. Tworzę treści, edukuję się, szukammecenasów swoich przyszłych działań oraz prowadzę Wędrującewarsztaty dla kobiet w kręgu Siedmiu Pokoleń, w trakciektórych przyglądamy się temu, co dla nas najważniejsze orazszukamy sposobów na to, by wspierać wizję świata, jaki chcemy posobie zostawić naszym dzieciom i wnukom.

 

Moda KOKO

 

KOKOworld: Co daje Ci siłę, co Cię nakręca?

Magda: Obecniejest to wizja tego, jak wielka jest potrzeba zmiany kierunku, wktórym kolektywnie zmierzamy i, co ważniejsze, poczucie, że mamywszystko, czego potrzebujemy, żeby tej zmiany dokonać. Głównaprzeszkoda w tym, że karmione i karmieni jesteśmy historiami, którewyrabiają w nas poczucie braku sprawczości, bezsilności ibezradności, bo chęci, energię, talenty, technologie i rozwiązaniapotrzebne do wprowadzenie zmian w życie już mamy! Pora więc zacząćdzielić się nowymi historiami i odzyskać nasze poczucie wpływu narzeczywistość, w której żyjemy. Nakręca mnie możliwośćtowarzyszenia kobietom we wspólnym śnieniu snów dla świata, wktórym chcemy żyć oraz tworzenia przestrzeni do tego, byodnajdywać odwagę do urzeczywistniania tych snów.
Sukienki KOKOworld

 

KOKOworld: Jaka jest Twoja największa pasja i jak się zaczęła?

Magda: Naprzestrzeni lat pasjonowały i zajmowały mnie różne rzeczy:taniec, nauka języków obcych, podróże. Od czasu wydania moich książek dołączyło do nich prowadzenie spotkań i warsztatów dla kobiet, aod czasu kilkumiesięcznego pobytu na Hawajach, szerzenie treścidotyczących zaangażowania społecznego i potrzeby ochronyśrodowiska oraz dzielenie się tym, czego nauczyłam się w trakcieswojego pobytu na Big Island.
Ubrania KOKO

 

KOKOworld: Co sprawiło, że właśnie KOKO sweter Merino i szal są Twoimi ulubionymi?

Magda: Zarównow szalu, jak i w swetrze, zakochałam się od pierwszego wejrzenia.Dokładnie o takich wzorach i kolorach marzyłam, więc gdyzobaczyłam je w Waszym sklepie, a później przyodziałam się w niedo naszej sesji zdjęciowej, nie było mowy, żebym bez nichwyjechała z Krakowa. Bardzo rzadko chodzę na zakupy, a jeszczerzadziej trafiam na firmy odzieżowe, które chcę i mogę wspieraćz czystym sumieniem, więc odkrycie KOKOworld było dla mnie strzałemw dziesiątkę. Wiem, że przy kolejnej wizycie zaopatrzę sięjeszcze w sukienkę Circle kobaltową.

 

Podróżniczka, autorka, aktywistka Magda Bębenek w ubraniach KOKOworld

 

KOKOworld: Absolutne no-go w Twojej szafie?

Magda: Zgadzamsię z Nikko Biernacką:garsonki!

 

Podróżniczka, autorka, aktywistka Magda Bębenek w ubraniach KOKOworld

 

KOKOworld: Jeśli mogłabyś wysłać w eter wiadomość do wszystkich dziewczynświata, co byś im powiedziała?

Magda: Niebójcie się odczuwać i mówić o bólu, samotności, gniewie,smutku. Bardzo często to właśnie te emocje wskazują nam to, codla nas najważniejsze – nasze wartości, niespełnione potrzeby,niezaspokojone tęsknoty. Zaufajcie temu, co nosicie w sercach idzielcie się swoimi marzeniami i wizjami z innymi.

Zobacz wszystkie artykuły z naszej serii Zwykłe-Niezwykłe.

 

Produkty wykorzystane w sesji:

Niebieskie sukienki KOKOworld
Zobacz szczegóły
Sukienka Circle Sleeves Kobalt
199.00 zł 159.20 zł
Różowe sukienki KOKOworld
Zobacz szczegóły
Tuniki KOKOworld
Zobacz szczegóły
Zobacz szczegóły
Zobacz szczegóły
Spodnie Klungkung
229.00 zł

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">