DE / EN
KOKO SUPPORT 21.03.2018

Zwykłe-Niezwykłe: podsumowanie projektu

de/e7/6ca72298d2b0586d4e91e111695c.jpeg

21 wyjątkowych kobiet. 2 lata cudownych spotkań i mega dawka inspiracji i pozytywnej energii. Taki właśnie jest projekt Zwykłe-Niezwykłe, w ramach którego od 2016 portretowaliśmy superkobiety.

Kasia Czech
Bądźcie odważne i podejmujcie wyzwania - a dobre rzeczy same Wam się przydarzą.

 

Pamiętamydokładnie, kiedy narodził się pomysł tego projektu. Było to nafali wszechobecnych celebrytek, które nierzadko nagle stawały się ekspertkami i trendseterkami. Wtedy pomyśleliśmy: przecież wokółnas jest mnóstwo naprawdę cudownych kobiet! I dlatego trochę naprzekór temu celebryckiemu trendowi postanowiliśmy poszukać te„zwykłe”, ale niezwykłe kobiety. I zrobić z nimi sesję –bez sztabu stylistek i makijażystek. Stąd też wzięła się nazwaprojektu – Zwykłe-Niezwykłe. Bo wszystkie bohaterki akcji takiewłaśnie są - mają swoje pasje i realizują je po pracy, albo teżi mają pracę-pasję.

Monika Lis
Nie bójcie się żyć tak, jak chcecie!

8marca z większością uczestniczek spotkaliśmy się na wernisażuwystawy zamykającego pewien etap projektu Zwykłe-Niezwykłe. Alenie kończącym projekt. Napewno bowiem nie chcemy kończyć przygody, która pozwala namspotykać tyle cudownych kobiet. Wręcz przeciwnie, teraz będziemykontynuować spotkania ze wspaniałymi kobietami z kamerą w ręku.Tymczasem przypomnijmy 21 inspirujących postaci i wiadomości do wszystkich dziewczyn i kobiet świata, jaką wysłały w swoich wywiadach.

Maria Rauch
Hej dziewczyny, z waszym domem czy mieszkaniem jest dokładnie tak jak z ubieraniem się. Projekt to pomysł. I możesz go przymierzyć. Tak jak przymierzasz sukienkę, żeby sprawdzić „czy jest ci w niej do twarzy”. Życie w katalogu jest płaskie, jak kartki papieru.

Korzystając z okazji jeszcze raz dziękujemy Kasi Czech, Monice Lis, Marii Rauch, Kasi Podgórni, MagdzieOlearczyk, Nikko Biernackiej, Kasi Nieużyła, Ewie Berguła, ŻannieSłoniowskiej, Ewie Novel, Kasi Bebiółce, Magdzie Bębenek,Natalii Czopek, Aleks Rodycz, Zuzannie Bukowski, AgnieszceBorowskiej-Zasada, Justynie Kinasz, Katarzynie Dziedzic, SoniLachowolskiej, Mirci Faial i Kasi Stryczniewicz za udział orazAgnieszce Skawiańczyk i Patrycji Polis za zdjęcia. 

Kliknij na zdjęcie by poznać bliżej wybraną bohaterkę. Wszystkie wywiady dostępne tutaj.

Kasia Podgórni
Nie bójcie się realizować swojej pasji!
Magda Olearczyk
Podążajmy za swoimi marzeniami, wsłuchujmy się w siebie i nie bójmy się zmian.
Kasia Nieużyła
Jesteś ukochaną córką Boga. Piękną, unikalną, wartościową i pełną potencjału, którym obdarzysz świat. Ufaj i bądź odważna.
Ewa Berguła
Bądźcie sobą Dziewczyny! Wykorzystujcie na maksa swoją wyobraźnię. Bądźcie odważne w kreowaniu samych siebie i nie bójcie się być WYJĄTKOWE!
Aga Borowska
Jesteś silniejsza niż myślisz. Ale nie wystarczy tylko czytać mądre książki albo słuchać mądrych ludzi. Ta mądrość będzie dopiero Twoją mądrością jak przełożysz ją na działanie. I oczywiście, gdy czegoś pragniesz upewnij się, że to jest Twoje pragnienie.Tylko nie zapominaj: Rush slowly!
Ewa Novel
Spełniajcie swoje marzenia i nie poddawajcie się nawet, jeśli po drodze do celu spotkacie wiele przeciwności. My kobiety jesteśmy silne! Nigdy nie jest za późno aby pójść za marzeniami!!!
Nikko Biernacka
Ustawcie czułość na siebie. Znajdźcie własną drogę i wracajcie na nią. Jak zadbacie o siebie to pięknie się to zamanifestuje w świecie z pożytkiem dla Was i dla innych osób, istot i przyrody.
Żanna Słoniowska
Dziewczyny świata. Najważniejsze to jest być tu i teraz i czerpać siłę z bieżącego momentu, bo przeszłość i przyszłość nie istnieją.
Kasia Bebiółka
Ziemskie Dziewczęta, Chłopaki zresztą też! Pamiętajcie! Możemy wszystko, pod jednym warunkiem, że pozwolimy mówić naszemu sercu i intuicji, a głowę odetniemy (śmiech)! Odważcie się odblokować swoje umysły. Zaufajcie sobie, uwierzcie w swoją misję i idźcie przed siebie...wtedy już nikt i nic Was nie zatrzyma!
Magda Bębenek
Zaufajcie temu, co nosicie w sercach i dzielcie się swoimi marzeniami i wizjami z innymi.
Aleks Rodycz
Działaj! Uczy się! Bądź ciekawska! Pytaj! Posłuchaj swojego serca i podążaj za tym, co sprawia, że jesteś szczęśliwa.
Zuza Bukowski
Dziewczyno, każdego dnia pamiętaj, że jesteś piękną i silna kobietą. Twoje życie jest pełne momentów, które warto celebrować. I tylko do Ciebie należy wybór, jak chcesz przeżyć swoje życie.
Natalia Czopek
Uważam, że nie można wysłać wspólnej wiadomości do wszystkich dziewczyn świata. Każda dziewczyna ma swoją historię, każda kultura swoje dziewczyny. I te dziewczyny zasługują na indywidualne wiadomości.
Mircia Faial
Kobiety, siła jest w nas! Walczcie o wolność! Bądźcie wolne, w każdym tego słowa znaczeniu ipodążajcie za swoimi marzeniami! Niech moc będzie z Wami!
Katarzyna Dziedzic
Rób to, co kochasz i rób to często.
Justyna Kinasz
Ubierajmy się w jakość. Twórzmy społeczności kobiet, w których jakość produktu jest dominująca. Ubierajmy swoje ciało w dobrej jakości materiały, bo ten minimalizm jest wskazany.
Sonia Lachowolska
Wszystkie dziewczyny świata, pielęgnujcie swoją dziką naturę! Nigdy, przenigdy nie traćcie wiary w siebie.
Kasia Stryczniewicz
Działaj. Realizuj swoje pomysły, eksperymentuj i nigdy się nie poddawaj. Moc jest w tobie i masz wszystko czego potrzebujesz.

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">