DE / EN
KOKO PEOPLE 12.05.2016

Zwykłe-Niezwykłe: rękodzielniczka Monika Lis z Manufaktury Moniki

92/35/a3afb7eba63237c0996e78900113.jpeg

Z przyjemnością przedstawiamy kolejną odsłonę naszego projektu "ZWYKŁE - NIEZWYKŁE". Zapraszamy do niego wspaniałe kobiety, które poza zwyczajną codziennością, obowiązkami i życiem w biegu, znajdują czas, aby spełniać swoje marzenia, dążyć do wyznaczonych przez siebie celów, uszczęśliwiać siebie, ale również ludzi wokół siebie - a to wszystko i jeszcze więcej, składa się na Ich NIEZWYKŁOŚĆ.

Tym bardziej jesteśmy dumne, a na naszych twarzach pojawia się wielki uśmiech, bo w tych wszystkich zwykłych, jak i niezwykłych czynnościach towarzyszą Im nasze ubrania! Poznajcie Monikę Lis z Manufaktury Moniki!

KOKOworld: Czym się zajmujesz na co dzień?

Monika: Prowadzę firmę "manufaktura moniki. rękodzieło podszytefilozofią" - projektuję i szyję na maszynie wszystko, copiękne i użyteczne:) Publikuję na swoim firmowym blogufelietony "rozterki młodej biznesmenki", w których piszę obiznesie i praktycznie, i filozoficznie, bo z wykształceniajestem filozofem. Śpiewam i tworzę muzykę razem złemkowsko-polskim zespołem "Club de moll".

KOKOworld: Co daje Ci siłę, co Cię nakręca?

Monika: Siłę daje mi robienie tego, co sprawia mi radość -projektowanie, szycie, śpiewanie. Próbowanie nowych rzeczy.Energię czerpię też z jogi i z górskich wędrówek. Nakręcamnie samo życie!

KOKOworld: Jaka jest Twoja największa pasja i jak się zaczęła?

Monika: Szkoda życia, żeby mieć tylko jedną pasję (śmiech). Chyba żebynazwać ją: tworzenie nowych rzeczy. I wtedy w moim przypadku to jest tworzenie myśli, słów, rękodzieła, piosenek. Jak sięzaczęła? Mam wrażenie, że jest ze mną od zawsze!

KOKOworld: Co sprawiło, że właśnie Kombinezon Jumpsuit jest Twoim ulubionym KOKOciuchem?

Monika: Ze mną jest ten problem, że nie mam jednej ulubionej rzeczy, każda z nich ma swój czas Kombinezon zachwycił mnie swoją prostotą, formą i tkaniną, z której jest uszyty. Jest wygodny, świetnie leży, podkreśla kobiece kształty i czuję w nim swobodę i luz, czyli dokładnie to, co tak lubię!

KOKOworld: A absolutne no-go w Twojej szafie?

Monika: Buty z długim szpicem. Never.

KOKOworld: Jeśli mogłabyś wysłać w eter wiadomość do wszystkichdziewczyn świata, co byś im powiedziała?

Monika: Nie bójcie się żyć tak, jak chcecie!

I my do tego życzenia się przyłączamy! I wiemy, że jesteście tam, Zwykłe-Niezwykłe! I że znacie wiele innych Zwykłych-Niezwykłych! Dlatego też zachęcamy: zgłoście się u napiszcie do nas: emilia@kokoworld.pl

Na zdjęciach Monika ma na sobie naszą Bluzę Quack-Quack , Sukienkę Swing, bluzkę Be My Valentine i jej ulubiony kombinezon Jumpsuit.zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">