DE / EN
KOKO PEOPLE 23.02.2017

Zwykłe-Niezwykłe: Tancerka Katarzyna Bebiołka

fd/df/2b1800a9d75353557a36835e0191.jpeg

Tancerka i prezeska Fundacji "Ja też tak chcę" namawia: "Ziemskie Dziewczęta, Chłopaki zresztą też! Pamiętajcie! Możemy wszystko, pod jednym warunkiem..." No właśnie, jakim? Zapraszamy do lektury wywiadu z naszą Zwykłą-Niezwykłą Katarzyną Bebiołką!

KOKOworld: Czym się zajmujesz na co dzień?

Katarzyna: Komponowaniem tak swojego życia byczuć się spełniona oraz by moja rodzina była szczęśliwa.Codziennie staram się o to by stawać się lepszą wersją siebie.Zawodowo jestem nauczycielem tańca i wychowania fizycznego wgimnazjum, choreografem, a pasjonacko, społecznie i wolontariackojestem tancerzem oraz fundatorem i prezesem Fundacji "Ja teżtak chcę".

KOKOworld: Co daje Ci siłę, co Cię nakręca?

Katarzyna: Siłę daje mi mój mąż i mojedziewczynki, ich wsparcie i miłość...a także ludzie, którzywierzą we mnie i pokładają nadzieję. A nakręcają mnie szalonepomysły taneczne i ich realizacja oraz energia dzieciaków imłodzieży, którą uczę.

KOKOworld: Jaka jest Twoja największa pasja i jak się zaczęła?

Katarzyna:  Och to był błąd, by zadać mi topytanie (śmiech).Moją pasją jest taniec. Mając 25 lat poszłam naspektakl do Śląskiego Teatru Tańca w Bytomiu i taniec współczesny  totalnie zauroczył mnie. Po spektaklu, wklejona w  teatralny fotelpowiedziałam do mojego męża,  wtedy jeszcze nie męża"Mariusz ja też tak chcę". No i dzisiaj tak jest. Tańczęjak oni wtedy, a do tego założyłam Fundację "Ja też takchcę". Podczas tej długiej drogi wiele walk stoczyłam. Większość wygrałam, ale nie było łatwo...lecz na dzieńdzisiejszy jestem dumna z siebie, że nie poddałam się, żewytrwałam i jestem tu gdzie jestem...Dzięki tańcowi moje życie jestwielopoziomowe. Tańcem staje się wszystko: ja, rodzina, praca. Dziękiniemu wszyscy są szczęśliwi. Na własnym przykładzie z pełnąświadomością mogę powiedzieć, iż  powiedzenie "szczęśliwa mama to i szczęśliwe dzieci" jest całkowicieprawdziwe. Ja przez taniec bardzo się zmieniłam, pozytywnie oczywiście. Poprzez moje działania taneczne mogęoddziaływać pozytywnie na ludzi i na siebie. Poprzez taniec poznajęsiebie i świat i mogę się z nim komunikować

KOKOworld: Masz ulubione KOKOprodukty?

Katarzyna: Wszystkie, KOKOprodukty  (między innymi hoodie Dragon Fruit), które posiadam, są cudowne ikocham je wszystkie! nie jestem w stanie wybrać. Jestem uzależnionaod Waszych ubrań co jakiś czas czuję potrzebę by kupić znowu uWas coś  fajnego (śmiech)!

KOKOworld: Absolutne no-go w Twojej szafie?

Katarzyna: Futro!

KOKOworld: Jeśli mogłabyś wysłać w eter wiadomość do wszystkich dziewczyn świata, co byś im powiedziała?

Katarzyna: Ziemskie Dziewczęta, Chłopakizresztą też! Pamiętajcie! Możemy wszystko, pod jednym warunkiem,że pozwolimy mówić naszemu sercu i intuicji, a głowę odetniemy(śmiech)! Odważcie się odblokować swoje umysły. Zaufajcie sobie,uwierzcie w swoją misję i idźcie przed siebie...wtedy już nikt inic Was nie zatrzyma!

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">