DE / EN

Podsumowanie akcji “Wesprzyj Edu”

Drogie KOKOszki! W lipcu zorganizowaliśmy akcję wspierającą naszego zaprzyjaźnionego kolumbijskiego rękodzielnika Edu, który na skutek pandemii wraz z rodziną pozostał bez środków do życia. Na co dzień Edu i jego rodzina zajmują się tworzeniem tradycyjnej glinianej biżuterii. Dając im pracę, Edu wspiera także okoliczne kobiety: samotnie wychowujące dzieci i osadzone w więzieniach.

Edu zwrócił się do nas z prośbą o pomoc, a my zorganizowaliśmy preorder jego biżuterii. O akcji informowaliśmy na naszej stronie internetowej, Facebooku, Instagramie i mailowo. W jej rozpromowanie zaangażowało się też wiele naszych znajomych.

Za biżuterię zapłaciłyście z góry, by pieniądze mogły od razu trafić do potrzebującego rękodzielnika, jego rodziny i współpracujących z nimi kobiet. Jeszcze w lipcu przelaliśmy środki na konto Edu.

Preorder biżuterii Edu rozpoczęliśmy 1 lipca i po 30 dniach miała ona być u nas. Liczba zamówień przerosła jednak Edu, który wraz ze współpracującymi z nim osobami potrzebował 4 tygodni więcej na wykonanie naszyjników i kolczyków. Gdy już chciał je nadać do Polski, okazało się, że firma przewozowa, z której usług korzysta, upadła. Byliśmy z nim w stałym kontakcie i pomagaliśmy w znalezieniu nowej. Ostatecznie biżuteria dotarła do Was dopiero w październiku. Jednak dzięki Waszej pomocy Edu i jego bliscy mieli środki do życia już w lipcu.

W tabeli poniżej znajdziecie podsumowanie finansowe akcji:

rO3HDbZNssXH8BDDBPRt2T8lGegN6L-WD1obPQ_ZHwED2aYpA_In_fAtEELuWGbfdwbPozgtpTYD4pkSWj1HdRpZY-T_6SIs5QzLHFNR0TRD1x9aWwzv7NIJsRPRC57U8J7o7PmzAkcja wspierająca Edu przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. To wszystko za sprawą Waszego zaangażowania, dla którego trudno nam znaleźć słowa podziękowania. Powiemy więc krótko: DZIĘKUJEMY! Wzruszyła nas Wasza gotowość niesienia pomocy i jesteśmy wdzięczni za cierpliwość, jaką wykazałyście się w oczekiwaniu na biżuterię.

Poprosiliśmy Was o przesłanie swoich zdjęć, z których stworzyliśmy pocztówkę dla Edu. To właśnie Wy i wiele innych KOKOszek zapewniłyście rękodzielnikowi i jego rodzinie realną pomoc:

 

c164028ff68019804b01fc39a08b.pngMimo środków, które przekazaliśmy Edu, on i jego rodzina wciąż są w bardzo trudnej sytuacji. Edu nadal prosi nas o pomoc i wsparcie. Pieniądze, jakie zebraliśmy, starczyły rodzinie na kilka miesięcy, ale już się skończyły. Podobną akcję planujemy na przyszły rok, ale Wy wciąż możecie pomóc Edu w sposób bezpośredni.

 

Wiele z Was pisało, że ma już biżuterię Edu, ale chciałoby wesprzeć Edu przelewem na konto. Teraz jest ku temu okazja. Na Waszą prośbę podajemy więc dane do przelewu dla Edu:LUIS EDUARDO CASTRO VIDARTE

MANZANA 17 CASA 17 ZULDEMAIDA

630002 QUINDIO

nr konta: 70605370463W obecnej sytuacji nawet najmniejsza kwota będzie dla Edu i jego rodziny wsparciem.


zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">