DE / EN
KOKO INSIDE OUT 23.04.2019

To już jutro! Bądź z nami!

b2/68/8a90d4a2e60c97ff8892fe03fb7f.jpeg

Już jutro, 24 kwietnia,  o godzinie 18 w krakowskim Hevre,  rusza aukcja naszych wyjątkowych jeansowych produktów. Dołacz do nas! Jedno serduszko już poleciało z Krakowa do kabowerdeńskiego Mindelo. Wyślijmy ich jutro razem jeszcze więcej! 

 

GDZIE ➡ HEVRE, Beera Meiselsa 18 w Krakowie

KIEDY ➡ 24.04 godz. 18:00

CO przygotowaliśmy dla Was na ten wieczór:

???? LICYTACJA wyjątkowych produktów, które stworzyliśmy razem z lokalnymi rękodzielnikami z Waszych starych jeansów. Licytując niepowtarzalne torby, plecaki, spodnie i inne produkty, możecie wspomóc uczennice na Wyspach Zielonego Przylądka!

???? Po raz kolejny pokażemy co to znaczy POKAZ MODY w wykonaniu KOKOworld. Tym razem motywem przewodnim będzie... jeans! Kreacje, które zobaczycie tego wieczoru, zostały zaprojektowane przez @Maruna oraz @Agnieszkę Adamuszek. Te dziewczyny wiedzą doskonale jak nadać drugie życie zapomnianym ubraniom i wyczarować z nich prawdziwe cuda. Pokaz mody będzie miał nietypową formę - WYSTAWY - bo każda rzecz stworzona przez artystki to dzieło sztuki. Ich projekty podczas wieczoru także będzie można wylicytować!

???? Koncert zespołu MÓW, czyli energetyczna dawka muzyki jako ostatni punkt programu. Zespół MÓW to czwórka kreatywnych artystów, którzy dzięki swoim pasjom i talentom potrafią przenieść słuchaczy w cudowny świat muzyki. Soulowe brzmienie i dające do myślenia teksty gwarantują odbiorcom niezapomniane chwile refleksji i spojrzenia na rzeczywistość z dystansu.

CAŁKOWITY DOCHÓD zebrany podczas wydarzenia zostanie przeznaczony na ufundowanie edukacji szkolnej uczennicom szkół średnich na Wyspach Zielonego Przylądka, a konkretniej ze szkoły im. José Augusto Pinto w Mindelo, na wyspie São Vicente i szkoły im. Januário Leite w Eito na wyspie Santo Antão.Do zobaczenia!

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">