DE / EN
KOKO INSIDE OUT 09.01.2019

KOKOpostanowienia noworoczne.

ec/bc/8965a8fd718364af36ff13cea17b.jpeg

Rok 2018 był dla nas bardzo udanym rokiem. Wiele zrealizowanych planów, celów postanowień i przede wszystkim dużo pozytywnego odbioru i zaangażowania z Waszej strony! :) A Dzięki Wam, do tej pory udało się zrealizować wiele marzeń, których efekty już mogliście zobaczyć. Ogromnie nas to cieszy,  że coraz bardziej wzrasta Wasza świadomość w kontekście odpowiedzialnej i zrównoważonej mody. Wierzymy, że zasady którymi się kierujemy w życiu oraz to co staramy się Wam przekazywać na co dzień, mają swoje odzwierciedlenie w projektach, które tworzymy. 

Wkroczyliśmy w Nowy Rok z jeszcze większym power’em i pomysłami na kolejne projekty. Zanim rozpoczniemy jeszcze aktywniej działać warto przywołać jedne z najważniejszych postanowień, które były i wciąż będą bardzo silnie z nami związane.

1. Kupować świadomie.

Mamy świadomość jak poważne konsekwencje niosą nasze wybory konsumenckie. Im bardziej ograniczymy naszą konsumpcję, im bardziej świadomie podejdziemy do posiadania “więcej” rzeczy, tym lepszy stanie się świat.

Kupować świadomie

 

2. Postępować etycznie.

W swoich projektach postępujemy zgodnie z przyjętymi normami etycznymi. Dbamy o naszych pracowników, szanujemy ich pracę, wspieramy i każdego sprawiedliwie wynagradzamy. Nasze ubrania powstają z poszanowaniem zarówno wśród konsumentów jak i twórców, a produkcja ubrań w żaden sposób nie zagraża naturalnemu środowisku.

Postępować etycznie

 

3. Recyklingować i upcyklingować.

Projektując ubrania staramy się wykorzystywać wszystko do maksimum! Opieramy się na filozofii ponownego użycia, bierzemy każdy najmniejszy skrawek materiału, nadając mu nową wartość estetyczną. Wychodzimy poza utarte ramy, a nasza kreatywność rozwija się z dnia na dzień! Dopracowujemy każdy detal i do każdego projektu podchodzimy z pełną starannością.

Recyklingować i upcyklingować

 

4. Czynić dobro.Czynimy dobro zawsze i wszędzie! Niezależnie od tego z kim mamy do czynienia - dla nas zawsze najważniejszy jest człowiek. Staramy się włączać w przeróżne akcje, wspierać swoją obecnością, i dzielić się z Wami swoim pozytywnym nastawieniem.

Czynić dobro

 

5. Być sobą.


Niezależnie od wszystkiego, zawsze staramy się być wiarygodni w swoich działaniach. W każdy projekt oddajemy 100 % siebie, naszego serca, energii i pracy. Dzięki byciu autentycznym, mamy świadomość, że żyjemy w zgodzie ze sobą. Autentyczność zarówno w pracy jak i w każdej dziedzinie życia powoduje, że budujemy wokół siebie ochronny pancerz i dzięki temu czujemy pełną kontrolę nad tym co robimy.

Być sobą


6. Spełniać swoje marzenia.


Działamy! Bez działania nie ma efektów. Nie ma nic piękniejszego niż realizacja własnych marzeń. Małymi krokami docieramy do upragnionych celów. Podróżujemy w poszukiwaniu ciekawych inspiracji, spotykamy na swojej drodze wiele wspaniałych ludzi i każde spotkanie to dla nas nowe doświadczenie.

Spełniać swoje marzenia

 

A dla Was jakie są najważniejsze zasady, którymi kierujecie się w życiu? Co sprawia, że czujecie się szczęśliwi? Co Was motywuje każdego dnia?

Pamiętajcie - 365 dni to 365 niepowtarzalnych okazji, aby wykorzystać swoje możliwości. Podejmujmy nowe wyzwania, dzięki nim staniemy się bogatsi o nowe doświadczenia, spełniajmy marzenia i realizujmy swoje największe pasje.

Tego Wam życzymy!  DO DZIEŁA :)

 

 

zrównoważona produkcja

Odpowiedzialne materiały

Ekowysyłka

14 dni na zwrot

KOKO WORLD logo
  • ul. Starowiślna 19, KRAKÓW
.js">